Najbliższy weekend diagnostyczno-rekrutacyjny: 3.02.2018 – 4.02.2018

Konkurs artystyczny – 2 edycja

06.11.2017

Konkurs artystyczny – 2 edycja

Chcemy edukować i wspierać młodych artystów, przyszłych architektów i projektanów.

Zapraszamy uczniów w wieku 14-16 lat do wzięcia udziału w 2 edycji Konkursu Artystycznego!

Prześlij nam swoje portfolio, opisz je w języku angielskim i wygraj stypendium artystyczne w naszej szkole. Stypendium uwzględnia częściowe lub całościowe finansowanie nauki w naszej szkole. Nagrody dodatkowe to voucher na kurs w szkole letniej organizowanej w The Bartlett School of Architecture lub w Central Saint Martins oraz udział w Akademeia Summer School.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 grudnia 2017.

Wyślij zgłoszenie: link

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z II etapu zeszłorocznej edycji konkursu:

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_iconicon_speakericon_video_playShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+