Najbliższy weekend diagnostyczno-rekrutacyjny: 3.02.2018 – 4.02.2018

LSE SU Polish Economic Forum 2017

LSE SU Polish Economic Forum 2017

Polish Economic Forum to konferencja, organizowana co roku przez London School of Economics (LSE).

Jest to największe tego typu wydarzenie poza granicami Polski, którego tematem przewodnim jest polska gospodarka i sytuacja ekonomiczna. Spotkania i wykłady są prowadzone przez specjalistów z zakresu ekonomii, biznesu i polityki.

Kilkoro naszych uczniów, w roli naszych reprezentatów, wzięło udział w wielu ciekawych debatach, m.in. panelu dyskusyjnym z udziałem:

• Michała Broniatowskiego – Redaktora Naczelnego magazynu Forbes Polska,
  • Adama Górala – Prezesa Zarządu Aseco,
  • Rogera Hadkissa – Członka Zarządu PZU, Sebastiana Kulczyka –  przedsiębiorcy, reprezentującego Kulczyk Investments,
  • Carsyena Sorensena – Szefa Information Systems and Innovation w LSE oraz
  • Moniki Wincel – Konsultanta z Boston Consulting Group.
calendarclockconversationGroup 4Facebooki_iconicon_speakericon_video_playShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+