Rekrutacja trwa!

Founder
Andrzej Dethloff
Prawo, Uniwersytet w Oxfordzie

Szkoła dla uzdolnionych i utalentowanych

Akademeia High School to liceum dla ambitnych młodych ludzi.

Wychodzimy z założenia, że szkoła powinna być miejscem, gdzie uczniowie będą mogli rozwijać swoje zainteresowania akademickie, poszerzać horyzonty, zdobyć wykształcenie na najwyższym poziomie oraz przygotować się na podjęcia studiów na najlepszych zagranicznych uczelniach, ale nie tylko.

Osoby, które przejawiają talenty artystyczne, plastyczne bądź muzyczne, zacięci sportowcy, aspirujący młodzi aktorzy, przyszli filmowcy znajdą u nas przestrzeń na rozwijanie swoich pasji. Z myślą o nich, przygotowaliśmy program edukacyjny, który zapewnia możliwość rozwoju na poziomie profesjonalnym w wybranej przez nich dziedzinie.

Stworzyliśmy szkołę na bazie naszego bogatego doświadczenia w doradztwie edukacyjnym, wiedzy i umięjętności naszych nauczycieli i współpracujących z nami specjalistów oraz psychologów edukacyjnych, rzetelnego przygotowania oraz pełnego zaangażowania całego zespołu.

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_iconicon_speakericon_video_playShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+