Rekrutacja trwa! Najbliższy weekend diagnostyczny odbędzie się w dn. 24.06 – 25.06.2017

Przestrzeń szkolna
Admissions Tutors
Marta Dżoga & Maria Głowacka

Przestrzeń, która stwarza możliwości

Architektura powinna stymulować, inspirować, dawać uczniom poczucie bycia w ważnym i wyjątkowym miejscu. Chcemy, żeby nasza szkoła była miejscem, do którego chce się wracać.

W tym roku szkolnym prowadzimy zajęcia w zabytkowej kamienicy przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie. Klimatyczne, wysokie sale lekcyjne, wyposażyliśmy w funkcjonalne i estetyczne meble. Zadbaliśmy, by uczniowie mieli do dyspozycji jadalnię, małą kuchnię oraz świetlicę, w której mogą odpocząć w czasie przerw.

Na kolejne lata przeniesiemy się do nowego budynku w Miasteczku Wilanów. Wraz z wielokrotnie nagradzanym studiem architektonicznym Medusa Group budujemy najnowocześniejszy budynek szkolny w Polsce.

Aby wspierać nasze cele edukacyjne tworzymy:

Profesjonalną przestrzeń do pracy akademickiej

• Nowoczesne laboratoria biologiczne, chemiczne, fizyczne
  • Przestronne sale dydaktyczne

Wyjątkową przestrzeń do zajęć artystycznych i pracy twórczej

• Stumetrowa pracownia artystyczna
  • Pracownia multimedialna
  • Sala muzyczna ze studiem nagrań
  • Studio fotograficzne
  • Audytorium teatralne

Komfortową przestrzeń sportową

• Sala z boiskiem i rozległym zapleczem sportowym

Inspirującą przestrzeń do pracy własnej i relaksu

• Eko-dach
  • Zielone patio
  • Kantyna i kafeteria
  • Świetlice

Wizualizacja szkoły w Miasteczku Wilanów

Nasza szkoła promuje ekologiczny, zdrowy tryb życia.

Chcemy zwiększyć świadomość naszych uczniów, mówić o potrzebie dbania o środowisko. Tworzymy ekologiczny ogród na dachu szkoły z możliwością uprawy ziół, warzyw i owoców. Posiłki serwowane w naszej stołówce będą opracowane przez dietetyka. W przestrzeni wspólnej przewidziany jest duży ogród tak, by wiosną i latem uczniowie mogli spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu.

Powstający budynek jest kwalifikowany do certyfikatu LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) na poziomie Platinum.

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_iconicon_speakericon_video_playShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+