Najbliższy weekend diagnostyczny: 03.02 – 04.02.2018

Marcin Szala
Fizyka oraz Filozofia, Uniwersytet w Oxfordzie

Unikalny program

Przygotowując program akademicki, zadaliśmy sobie pytanie, jak najlepiej w ciągu trzech lat przygotować naszych uczniów do wyzwań stawianych przez najlepsze zagraniczne uniwersytety.

Postawiliśmy na współpracę pomiędzy naszymi doświadczonymi nauczycielami (A-level, IB, matury polskiej) i wykładowcami oraz pracownikami naukowymi najlepszych uniwersytetów świata. Nasza kadra akademicka przygotowała autorski program pierwszej klasy Akademeia High School. W dwóch kolejnych latach szkoły postawiliśmy na program A-level. Wybór programu matury brytyjskiej A-level nie był przypadkowy.

A-level to pełna swoboda wyboru przedmiotów maturalnych

Z szerokiego spectrum, uczniowie wybierają dowolne 3-4 przedmioty.

Matura A-level charakteryzuje się wysokim poziomem specjalizacji w wybranej dziedzinie. Nasi uczniowie już na etapie nauki w liceum mogą rozwijać się w wybranym kierunku.

Przygotowując się do egzaminów, nasi uczniowie zdobywają wykształcenie na najwyższym poziomie oraz jednocześnie mogą w dalszym ciągu rozwijać swoje pasje i zainteresowania, wykraczające poza szkolne curriculum.

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_iconicon_speakericon_video_playShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+