Rekrutacja trwa!

HEAD OF MATHEMATICS DEPARTMENT
Krzysztof Sikora
Matematyka, Uniwersytet Warszawski

Akademeia zawsze stawiała na wartość dodaną

Pracując w zespole: Uczeń – Rodzic – Akademeia – Szkoła, uzyskaliśmy świetne wyniki.

Poniżej przedstawiamy osiągnięcia naszych uczniów z lat 2007 – 2016 w procesie rekrutacji na brytyjskie uniwersytety.*

• Otrzymane
    oferty
    w 2016
  • Otrzymane
    oferty
    2007-2015

*W brytyjskim systemie aplikacji na studia (UCAS) każdy uczeń może otrzymać do 5 ofert.
Wszystkie prezentowane statystyki zostały przygotowane na przykładzie ponad stu aplikacji uniwersyteckich.

15 % naszych uczniów zdecydowało się na wyjazd na studia do USA

Studiują lub studiowali na: Harvard, Stanford, Berkeley, Columbia, UPenn, Brown, NYU.

W Akademeia High School dla uczniów zainteresowanych aplikacją na amerykańskie uczelnie stworzyliśmy specjalny kurs przygotowawczy do egzaminów SAT / ACT.

• Średnie wyniki maturalne naszych uczniów w latach 2007-2015 w systemie A-level
    Średnie wyniki maturalne A-level
    (2007-2015)
  • Średnie wyniki maturalne naszych uczniów
    w latach 2007-2015 w systemie IB
    Średnie wyniki maturalne IB
    (2007-2015)

Blisko 10% naszych uczniów wybrało kierunki artystyczne

Kształcą się w różnych dziedzinach sztuki na najlepszych uczelniach, w szczególności: Berklee College of Music, Pratt Institute, RISD (Rhode Island School of Design), Design Academy Eindhoven, Bartlett etc.

W Akademeia High School dla osób z talentami muzycznymi i artystycznymi stworzyliśmy program przygotowawczy na te uczelnie (portfolio, przesłuchania, prezentacja).

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_iconicon_speakericon_video_playShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+