Najbliższy weekend diagnostyczny: 03.02 – 04.02.2018

System stypendialny

Wspieramy zdolną młodzież

Zapraszamy osoby zmotywowane, pracowite, ciekawe oraz osiągające wybitne wyniki w nauce. 

  • Nasz program stypendialny obejmuje:
    • Całościowe bądź częściowe finansowanie nauki w naszej szkole;
    • Pomoc w procesie aplikowania na studia zagraniczne;
    • Pomoc w finansowaniu kształcenia i utrzymania się na studiach za granicą (uzależnioną od wyników osiągniętych w czasie nauki w szkole).

Zasady - krok po kroku

01

Zapraszamy uczniów 3 klasy gimnazjum oraz I klasy liceum. Skontaktuj się z nami i pochwal się swoimi wynikami w nauce, osiągnięciami w konkursach kuratoryjnych, olimpiadach przedmiotowych, zawodach sportowych, sukcesami w obrębie sztuki, muzyki, tańca czy sportu. Chętnie opowiemy o naszej szkole, ofercie akademickiej oraz systemie stypendialnym.

 

02

Wyślij maila: 

Dr Marta Dżoga
Admissions Tutor
marta.dzoga@akademeia.edu.pl

Maria Głowacka
Admissions Tutor
maria.glowacka@akademeia.edu.pl

bądź zadzwoń: +48 22 299 87 80

03

Po wstępnej weryfikacji, otrzymasz od nas formularz do wypełnienia. Wystarczy, jeśli prześlesz nam uzupełniony plik drogą mailową wraz z dokumentami, potwierdzającymi Twoje osiągnięcia.

04

Nasza komisja stypendialna, na podstawie przesłanych przez Ciebie dokumentów, podejmie decyzję o kolejnych krokach. Jeśli pozytywnie rozpatrzy Twoje podanie, zaprosimy Cię do udziału w weekendzie diagnostycznym, który jest częścią procesu rekrutacyjnego do szkoły. Dodatkowo, poprosimy Cię o napisanie krótkiego eseju oraz testu z matematyki.

Na tym etapie, zaprosimy Cię również na indywidualne spotkanie z przedstawicielem komisji stypendialnej.

05

Komisja stypendialna spotyka się regularnie. Zgłoszenie możesz wysłać w każdej chwili.

06

Czas na podjęcie decyzji. Jeśli decyzja będzie pozytywna, zaprosimy Cię wraz z rodzicami/opiekunami na spotkanie podsumowujące i powitamy w gronie naszych uczniów.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
calendarclockconversationGroup 4Facebooki_iconicon_speakericon_video_playShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+