fbpx

Zapraszamy na Dzień Otwarty – 20 stycznia 2019 o godz. 14:00. Dowiedz się więcej

Aktualności

Aktualności

“My Journey to the East”

We wtorek 4 grudnia Michał Cyrański, uczeń Year 13 w naszym liceum, zaprezentował nam swój wykład "My Journey to the East".
Czytaj więcej

Rozgrywki w ramach Akademeia Inter School Football Tournament

Turniej odbył się w sobotę, 24 listopada. Wszystkim drużynom dziękujemy za udział! To pierwsza edycja naszego Międzyszkolnego Turnieju w Piłkę Nożną. Planujemy kontynuować tę tradycję co rok!
Czytaj więcej

Święto Dziękczynienia w Akademeia High School

Uroczysta kolacja z okazji Święta Dziękczynienia powoli staje się naszą tradycją. To był uroczy wieczór. Dziękujemy wszystkim za przybycie!
Czytaj więcej

Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej

Zapraszamy na pierwszy w naszej historii Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej! Liczymy na zaciętą walkę i mecze na najwyższym poziomie! Do zobaczenia!
Czytaj więcej

Kabhi Khushi Kabhie Gham, a.k.a. Indian story of success and failure

Kolejny z serii wykład otwarty zostanie poprowadzony przez Katarzynę Borzym, Head of Social Department w naszym liceum. Spotkanie będzie dotyczyło sytuacji gospodarczo-ekonomicznej w Indiach
Czytaj więcej

Co czeka Unię Europejską?

24 października 2018 roku nasi uczniowie wzięli udział w spotkaniu In.Europa z gościem specjalnym Pawłem Świebodą, z-cą Dyrektora Europejskiego Centrum Polityki Strategicznej (EPSC) z Komisji Europejskiej.
Czytaj więcej

Dzień Otwarty w Akademeia High School

Kolejny Dzień Otwarty już za nami. Wydarzenie odbyło się w sobotę, 20 października. Na kolejny zapraszamy 20 stycznia 2019.
Czytaj więcej

Przedstawiciele UCL, LSE oraz King’s College London w Akademeia High School

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami londyńskich uczelni University College London (UCL), London School of Economics (LSE) oraz King’s College London!
Czytaj więcej

Nagroda Architektoniczna dla Akademeia High School

Budynek naszej szkoły został wyróżniony Nagrodą Architektoniczną Prezydenta m.st. Warszawy w kategorii Najlepszy Budynek Użyteczności Publicznej 2017.
Czytaj więcej

Purnonsens w wyklejankach Wisławy Szymborskiej

W trakcie wczorajszego spotkania, Michał Rusinek, sekretarz Wisławy Szymborskiej w latach 1996-2012, przedstawił nam portret noblistki którego do tej pory nie znaliśmy. Oprócz spotkania, nasi goście mogli wziąć udział w wernisażu kolaży-wyklejanek jej autorstwa.
Czytaj więcej

“The marvellous aesthetics of Surrealism”

Wykład otwarty, będący częścią serii "Akademeia Faculty Lecture Series" zostanie poprowadzony przez dr Karolinę Watras, Deputy Head w naszym liceum, absolwentkę Uniwersytetu w Cambridge oraz Courtauld Institute of Art w Londynie.
Czytaj więcej

Dzień Otwarty

Zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się w sobotę 20 października o godz. 10:00.
Czytaj więcej

“Systems Exhibition”

Z ogromną przyjemnością, w imieniu naszych uczniów zapraszamy na wystawę, będącą podsumowaniem ich dwutygodniowych warsztatów.
Czytaj więcej

Nominacja do Nagrody Architektonicznej Prezydenta m.st. Warszawy

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że budynek naszego liceum został nominowany do Nagrody Architektonicznej Prezedynta m.st. Warszawy w kategorii "Najlepszy budynek użyteczności publicznej".
Czytaj więcej

Wyniki egzaminów A-levels 2018

Egzaminy A-levels z niektórych przedmiotów można zdawać w formie modułów. Dzięki temu, część uczniów podeszła do pierwszych egzaminów maturalnych już w tym roku.
Czytaj więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego już za nami. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy samych sukcesów.
Czytaj więcej

Praktyki w agencji kreatywnej Umbruch w Monachium

"[...] it was an experience I will never forget [...]" - to jedynie fragment relacji, którą otrzymaliśmy od Miriam Spalińskiej, uczennicy 4 roku, po ukończeniu praktyk w agencji kreatywnej Umbruch w Monachium.
Czytaj więcej

“Uczta na parze” – wystawa Store Summer School

W imieniu naszych uczniów, zaangażowanych w projekt STORE Summer School, serdecznie zapraszamy na wernisaż UCZTA NA PARZE, będący zwieńczeniem dwutygodniowych warsztatów.
Czytaj więcej

Canada / USA Mathcamp w Denver

Relacji z wakacji ciąg dalszy! Cieszymy się, że nasi uczniowie dzielą się z nami swoimi wrażeniami z kursów, warsztatów, seminariów na których mogą realizować swoje pasje.
Czytaj więcej

Kilka słów od zwyciężczyni 2 edycji Konkursu Artystycznego

Basia Nohr zwyciężyła w drugiej edycji naszego konkursu artystycznego. W ramach nagrody głównej wybrała kurs Drawing, Making, Prototyping w Bartlett School of Architecture w Londynie. Basia ukończyła wybrany kurs w lipcu i w kilku słowach podsumowała swoje wrażenia.
Czytaj więcej

“Our story, their story – similar or different?”

Jakie są różnice i podobieństwa między sposobem w jakim muzea: Żydowskie w Berlinie oraz POLIN w Warszawie pokazują historię Żydów zamieszkujących odpowiednio Niemcy i Polskę?
Czytaj więcej

Letni kurs “Drawing & Prototyping” w Bartlett School of Architecture

Zofia Szewczyk, jedna z laureatek naszego Konkursu Artystycznego oraz uczennica 2 roku naszego liceum, przesłała nam krótką relację z kursu w Bartlett School of Architecture.
Czytaj więcej

“Berlin – a witness to history”

Dominika Kolenda, uczennica 3 roku w naszym liceum, podsumowała szkolną wycieczkę do Berlina.
Czytaj więcej

Julia Kałużna w West End Academy

Nasza uczennica Julia Kałużna podzieliła się z nami krótką relacją ze swojego pobytu w West End Academy. Czekamy na więcej!
Czytaj więcej

Letnie warsztaty z Druku 3D i Robotyki

Kurs odbył się w dniach 09.07-13.07.2018 w naszym liceum. Podczas warsztatów zapoznaliśmy naszych uczestników z technologią druku 3D i jej możliwościami, pokazaliśmy jak ...
Czytaj więcej

Letnie warsztaty teatralne “Play In A Week”

Letnie warsztaty teatralne "Play In A Week" odbyły się w dniach 09.07-13.07.2018 w naszym liceum. Nasz kurs stanowił nielada wyzwanie dla uczestników oraz ciekawe doświadczenie, w trakcie którego mogli zagłębić się w świat teatru i jego prawideł.
Czytaj więcej

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się w Akademeia High School w piątek 29 czerwca 2018 roku.
Czytaj więcej

Koncert charytatywny “Purpurowy Stradivarius”

Koncert "Purpurowy Stradivarius" to nie tylko wyjątkowe wydarzenie muzyczne ale również możliwość wyróżnienia i wsparcia młodych polskich muzyków.
Czytaj więcej

Mikołaj Mieszkalski laureatem wyróżnienia w konkursie “Historia i kultura Żydów Polskich”

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że Mikołaj Mieszkalski otrzymał dyplom wyróżnienia za swój udział w konkursie Fundacji Shalom - "Historia i kultura Żydów Polskich". Gratulujemy!
Czytaj więcej

Wycieczka do Londynu

Korzystając z tego, że rok szkolny niebawem się skończy, grupa naszych uczniów wspólnie z kilkorgiem nauczycieli wyruszyła na wycieczkę do Londynu.
Czytaj więcej

Czerwcowy Koncert w Akademeia

W niedzielę 10 czerwca 2018, w naszej szkole odbył się wyjątkowy koncert uczniów Akademeia High School oraz Music Hub.
Czytaj więcej

Akredytacja Cambridge Assessment International Education

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że od niedawna posiadamy akredytację kolejnej instytucji egzaminacyjnej - Cambridge Assessment International Education.
Czytaj więcej

Gala Nagrody Architektonicznej Polityki

12 czerwca 2018 w naszym liceum odbyła się uroczystość wręczenia Nagrody Architektoniczej POLITYKI za rok 2017. Budynek naszej szkoły znalazł się wśród finalistów konkursu.
Czytaj więcej

Marcin Szala prelegentem na kongresie innoSHARE’18

28 czerwca 2018 Marcin Szala, nasz Deputy Head, weźmie udział w dyskusji pt. "Edukacja przyszłości" w ramach kongresu innoSHARE'18 - LET'S INSPIRE POLAND.
Czytaj więcej

“Kumple”

W ostatni piątek, nasi uczniowie obejrzeli dokument "Kumple" oraz odbyli interesującą i inspirującą rozmowę z jego bohaterem - Ryszardem Sawą, niewidomym maratończykiem oraz Joanną Kaczmarek, reżyserką filmu.
Czytaj więcej

Warsztaty “Fake news” z Crazy Nauka

W środę 30 maja, grupa naszych uczniów wzięła udział w warsztatach "Fake News", poprowadzonych przez Aleksandrę i Piotra Stanisławskich z Crazy Nauka.
Czytaj więcej

Wyniki konkursu muzycznego “Purpurowy Stradivarius”

Laureatką nagrody głównej została Weronika Weiss, 16-letnia skrzypaczka z Warszawy. Serdecznie gratulujemy!
Czytaj więcej

Krótka historia Purpurowego Stradivariusa

Instrument wykonany w 1720 roku przez najsłynniejszego lutnika, Antonio Stradivariego, ma niezwykle tajemniczą historię. 16 czerwca w naszym liceum odbędzie się koncert charytatywny, podczas którego usłyszymy niezwykłe brzmienie tego legendarnego instrumentu.
Czytaj więcej

Intel ISEF

W weekend 21-22.04.2018 gościliśmy w Akademeia High School sześciu niezwykle utalentowanych młodych naukowców, zwycięzców konkursu E(x)plory 2017.
Czytaj więcej

Wiosenne prace w ogrodzie z Mają Popielarską

W ostatni piątek, w ramach zajęć wzbogacających zorganizowaliśmy dla naszych uczniów zajęcia praktyczne w naszym ogrodzie na dachu, pod kierunkiem Mai Popielarskiej.
Czytaj więcej

Akademeia na Festiwalu La Biennale di Venezia

Już 24 i 25 maja w Palazzo Mora w Wenecji, w ramach Festiwalu La Biennale di Venezia odbędą się dwa wieczorne wernisaże wystawy poświęcone projektowi Akademeia High School.
Czytaj więcej

“Najlepszy” w Akademeia High School

Kolejne z serii wydarzenie otwarte odbyło się w naszej szkole w sobotę 19 maja. Tym razem tematem przewodnim był film "Najlepszy" - opowieść o totalnym upadku i wielkim powrocie - dowód na to, że nigdy nie jest za późno na realizację marzeń.
Czytaj więcej

Spotkanie z Haliną Birenbaum

W piątek 11 maja odwiedziła nas Halina Birenbaum - ocalona z Holocaustu, pisarka, tłumaczka, poetka. W trakcie spotkania z uczniami, podzieliła się z nimi swoimi wspomnieniami z II Wojny Światowej.
Czytaj więcej

Spotkanie z Haliną Birenbaum

W piątek 11 maja odwiedziła nas Halina Birenbaum - ocalona z Holocaustu, pisarka, tłumaczka, poetka. W trakcie spotkania z uczniami, podzieliła się z nimi swoimi wspomnieniami z II Wojny Światowej.
Czytaj więcej

Konferencja “Dzień Europy”

9 maja odbyła się Konferencja "Dzień Europy. The European Parliament, Heart of European Democracy?". Nie mogło zabraknąć na niej naszych uczniów.
Czytaj więcej

“Obcy w domu. Wokół Marca ‘68”

W piątek 20 kwietnia, w ramach zajęć wzbogacających nasi uczniowie udali się do muzeum POLIN na wystawę "Obcy w domu. Wokół Marca ‘68".
Czytaj więcej

Monodram “Belfer” Wojciecha Pszoniaka

Kolejne wydarzenie otwarte za nami. W czwartek 19 kwietnia o godz. 19:00 w naszym liceum odbyła się sztuka "Belfer" w reżyserii Michała Kwiecińskiego, z Wojciechem Pszoniakiem w roli głównej.
Czytaj więcej

Finaliści VII edycji Nagrody Architektonicznej Polityki

Budynek naszego liceum znalazł się w finałej piątce - wśród realizacji, które zyskały największe uznanie grona nominujących ekspertów.
Czytaj więcej

Konferencja Młoda Edukacja

Konferencja odbyła się 15 kwietnia 2018 w naszej szkole. Celem wydarzenia była integracja młodzieżowych organizacji edukacyjnych, wymiana doświadczeń oraz możliwość zdobycia wiedzy od profesjonalistów.
Czytaj więcej

Konkurs muzyczny “Purpurowy Stradivarius”

Zapraszamy wszystkich uzdolnionych skrzypków, puzonistów i fagocistów w wieku 14-18 lat do wzięcia udziału w naszym konkursie. Nagrodą główną jest udział w 4-tygodniowej letniej szkole muzycznej w Luzerne Music Centre w USA.
Czytaj więcej

Rozmowy kwalifikacyjne 4. edycji programu ADAMED SmartUP

Marcin Szala (Deputy Head w Akademeia) oraz Maria Głowacka (Admissions Tutor w Akademeia) zasilili szeregi komisji kwalifikacyjnych w 4. edycji programu ADAMED SmartUP.
Czytaj więcej

Dominika Kolenda wolontariuszką w akcji PODZIELMY SIĘ

Dominika Kolenda, nasza uczennica, zasiliła w tym roku szeregi wolontariuszy akcji "Podzielmy się" w jej Wielkanocnej edycji "Podziel się posiłkiem z bezdomnymi". Akcja trwa przez cały rok!
Czytaj więcej

Nagrania w Teatrze Polskiego Radia

W ramach zajęć wzbogacających, grupa uczniów wspólnie z nauczycielem, Robertem Czebotarem, udała się do Teatru Polskiego Radia. Zajęcia miały formę warsztatów z dubbingu.
Czytaj więcej

O Architekturze Warszawy: Akademeia

Stowarzyszenie Akademickie i Koło Naukowe Architektury Rodzimej WA PW serdecznie zapraszają do Otwartej Pracowni Jazdów na spotkanie z cyklu "o architekturze Warszawy".
Czytaj więcej

Wykład otwarty – Mediacje – najlepszy sposób rozwiązywania konfliktów

Kolejny z serii wykład otwarty dotyczył mediacji -  jednej z najskuteczniejszych metod rozwiązywania konfliktów między ludźmi i organizacjami. Spotkanie poprowadził Łukasz Rozdeiczer - adwokat, mediator, negocjator.
Czytaj więcej

Dzień Otwarty – Marzec 2018

Kolejna odsłona Dni Otwartych za nami. Wydarzenie odbyło się w niedzielę 11 marca i miało formułę spotkań otwartych oraz wykładów dla rodziców i uczniów.
Czytaj więcej

Zajęcia z podstaw scenografii

W każdą środę, nasi uczniowie - młodzi artyści biorą udział w zajęciach warsztatowych, które nazywamy Art Lab. Tym razem, warsztaty prowadziła Joanna Macha - scenograf, członek Polskiej Akademii Filmowej.
Czytaj więcej

Wykład otwarty Macieja Lewensteina

Kolejny z serii wykładów otwartych dotyczył pojęcia abstrakcji tak jak jest ono pojmowane i wykorzystywane w nauce oraz w sztuce. Zwięczeniem wykładu był koncert muzyki improwizowanej.
Czytaj więcej

Zajęcia praktyczne z chirurgii małoinwazyjnej

Medycyna jest jednym z przedmiotów fakultatywnych w naszym liceum. Tym razem, uczniowie ćwiczyli umiejętności praktyczne z dziedziny chirurgi małoinwazyjnej.
Czytaj więcej
sdr

W świecie personalizacji, VR i sztucznej inteligencji

23 lutego 2018, w ramach piątkowych zajęć wzbogacających (FEP) mieliśmy przyjemność gościć Jacka Siadkowskiego, który wprowadził naszych uczniów w świat grywalizacji.
Czytaj więcej

Property Design Award 2018 w kategorii Design – Wnętrza dla Akademeia High School

Podczas uroczystej gali wręczenia nagród Property Design Awards 2018 wręczono nagrody i wyróżnienia dla najciekawszych realizacji architektonicznych i wnętrzarskich minionego roku. 
Czytaj więcej
2018.02.15 KATOWICE, 4DD 4 DESIGNE DAYS
Gala Property Design Awards 2018 
NZ AKADEMEIA HIGH SCHOOL
FOT. LUCJUSZ CYKARSKI

Pokaz filmu “Pewnego razu w listopadzie”

Tym razem, w ramach cyklu wydarzeń piątkowych nasi uczniowie obejrzeli film "Pewnego razu w listopadzie" oraz gościli Adama Bajerskiego (operatora) oraz Rafała Wieczorka (specjalistę od efektów specjalnych).
Czytaj więcej

Pokaz filmu “W absolutnej ciszy”

Piątki są w naszej szkole wyjątkowe. Tym razem naszym gościem był Łukasz Śródka - reżyser filmu "W absolutnej ciszy".
Czytaj więcej

Wykład otwarty “5 języków miłości”

Drugi z serii wykładów otwartych bazował na bestsellerze Gary'ego Chapmana. Jak Twój język miłości przekłada się na relacje, które tworzysz z dziećmi i na to w jaki sposób Twoje dzieci budują relacje?
Czytaj więcej

Pierwszy Dzień Otwarty w Akademeia High School

13 stycznia 2018 w naszej szkole zorganizowaliśmy pierwszy w naszej historii Dzień Otwarty. Kolejny zaplanowaliśmy już na 11 marca.
Czytaj więcej

Property Design Awards 2018

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że otrzymaliśmy nominacje w konkursie Property Design Awards 2018! Nasz budynek został nominowany w aż dwóch kategoriach.
Czytaj więcej

II etap konkursu artystycznego

Konkurs zorganizowaliśmy z myślą o uczniach w wieku 14-16 lat, którzy swoją przyszłość chcieliby związać z kierunkami artystycznymi. Dwudniowe warsztaty już za nami.
Czytaj więcej

Kilka słów o Central Saint Martins

Aleksandra Lewczyk zwyciężyła w pierwszej edycji naszego konkursu artystycznego. W ramach nagrody głównej wybrała kurs Product Design w Central Saint Martins w Londynie.
Czytaj więcej

Kurs projektowania i druku 3D

W grudniu, w ramach zajęć dodatkowych, grupa uczniów uczestniczyła w kursie projektowania i druku 3D.
Czytaj więcej

“Szkoła bez ławek”

W najnowszym numerze miesięcznika Architektura Murator znalazł się 20-stronicowy materiał dotyczący budynku naszej szkoły.
Czytaj więcej

Wykład otwarty “The naked mind”

Pierwszy z serii wykład otwarty już za nami. Prelekcja dotyczyła zjawisk takich jak ograniczenia naszej racjonalności, preferencje społeczne i problemy z samokontrolą.  
Czytaj więcej

Koncert Świąteczny

10 grudnia 2017 w naszej szkole odbył się Koncert świąteczny, który współorganizowaliśmy z Music Hub.
Czytaj więcej

Dlaczego warto być społecznie zaangażowanym?

Jak możesz pomóc? Jak zrobić coś dobrego dla świata i jednocześnie rzucić sobie wyzwanie do spełnienia?
Czytaj więcej

Charytatywnie do wioseł #wszyscydowiosel2017

W akcji charytywanej zorganizowanej na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka wzięły udział dwie nasze reprezentacje. Łącznie przepłynęli 28 197m. Gratulujemy i dziękujemy!
Czytaj więcej

Nagroda Prezydenta m. st. Warszawy dla Mikołaja Mieszkalskiego

Mikołaj Mieszkalski, nasz stypendysta, został uhonorowany nagrodą Prezydenta m. st. Warszawy "Sapere Auso" za wybitne wyniki w nauce. 
Czytaj więcej

Wielkie otwarcie nowego budynku

21 października 2017r odbyło się uroczyste otwarcie nowego budynku naszej szkoły. To był dla nas wyjątkowy dzień.
Czytaj więcej

Konkurs artystyczny – 2 edycja

Chcemy edukować i wspierać młodych artystów, przyszłych architektów i projektanów. Zapraszamy uczniów w wieku 14-16 lat do wzięcia udziału w 2 edycji Konkursu Artystycznego!
Czytaj więcej

Here I Stand

Julia Kałużna, nasza stypendystka, wzięła udział w międzynarodowym projekcie Here I Stand. Projekt został zorganizowany przez Junges Deutsches Theater oraz Evangelical Church District Teltow-Zehlendorf.
Czytaj więcej

Dlaczego Katalończycy nie lubią Hiszpanów?

Dzisiejsze wykład (FEP - Friday Enrichment Program) poświęciliśmy Hiszpanii: Dlaczego Katalończycy nie lubią Hiszpanów?

Czytaj więcej

PLGBC Green Building Awards 2017

Nasz budynek zdobył w tym roku nagrodę za najlepszy zrealizowany budynek ekologiczny bez certyfikatu (bądź precertyfikowany) w konkursie Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego.
Czytaj więcej

Spotkanie z Borysem Lankoszem

Naszym dzisiejszym gościem (FEP - Friday Enrichment Program) był Borys Lankosz - reżyser, scenarzysta, aktor. Spotkanie poprowadził Tomasz Kolankiewicz - selekcjoner filmowy, współpracujący z wieloma prestiżowymi festiwalami filmowymi.
Czytaj więcej

Ola Snuzik prelegentką na Elab Education Festival

Ola Snuzik, młody i ambitny naukowiec, odkrywca, nasza stypendystka, przeprowadziła prelekcję na tegorocznej edycji Elab Education Festival!  
Czytaj więcej

“Entrepreneurship can turn you into leaders”

Entrepreneurship Programme jest jednym z programów, uwzględnionych w naszym szkolnym curriculum.
Czytaj więcej

Tamam Shud w Centrum Sztuki Współczesnej

Kultura wizualna jest jednym z przedmiotów, uwzględnionych w podstawie programowej w trakcie I roku w naszej szkole. W ramach zajęć, nasi uczniowie wybrali się do Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski na wystawę Tamam Shud.
Czytaj więcej

“Akademeia Inside Out”

W każdą środę, nasi uczniowie, którzy są zainteresowani dziedzinami ART & Design biorą udział w bloku zajęć warsztatowych, które nazywamy Art Lab. Dziś zajęcia prowadził gość specjalny Victor Yañez-Lazcano.
Czytaj więcej

Otwarcie Pawilonu Jazdów 3/7

W sobotę 19 sierpnia 2017r. odbyła się wyjątkowa uroczystość - otwarcie i prezentacja pawilonu Jazdów 3/7, wieńczące warsztaty architektoniczne STORE Summer School.
Czytaj więcej

Zajęcia z muzyki w AHS

Wspólnie z Music Hub pracujemy nad programem zajęć przeznaczonych dla uczniów zainteresowanych muzyką i dalszym kształceniem się w tym kierunku.    
Czytaj więcej

Wyniki konkursu Art & Design

Wszystkim młodym artystom, desingerom, architektom dziękujemy za udział w konkursie! Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.
Czytaj więcej

Wernisaż zdjęć “Żydowska Warszawa” połączony z aukcją

W ramach podsumowania zajęć z fotografii pod kierunkiem Mikołaja Grynberga, nasi uczniowie organizują wystawę swoich zdjęć.
Czytaj więcej

Wyniki I etapu konkursu Art & Design

Otrzymaliśmy prawie 300 zgłoszeń do naszego konkursu Art & Design! Dziękujemy wszystkim młodym artystom, którzy przesłali nam swoje prace.        
Czytaj więcej

Wykład prof. Karola Modzelewskiego

W zeszły piątek, gościliśmy w naszej szkole prof. Karola Modzlewskiego - historyka, profesora nauk humanistycznych, legendę opozycji, senatora I kadencji.
Czytaj więcej

Konkurs dla młodych artystów!

Wspólnie z Medusą Group oraz Studio Rygalik zapraszamy uczniów gimnazjów i liceów do wzięcia udziału w konkursie przeznaczonym dla kreatywnych, ciekawych świata, młodych artystów.
Czytaj więcej

Amsterdam MUN 2017

W zeszłym tygodniu, nasi uczniowie wzięli udział w uniwersyteckich obradach MUN w Amsterdamie. Co ciekawe, z ich relacji wynika, że nie tylko sama symulacja obrad zrobiła na nich wrażenie ale również miasto, a przede wszystkim jego artysyczna dusza.
Czytaj więcej

Cykl spotkań z Mikołajem Grynbergiem – kurs fotografii

Chcemy obudzić w naszych uczniach ciekawość świata. Z tego powodu, zorganizowaliśmy dla nich kurs fotografii, który poprowadzi Mikołaj Grynberg.
Czytaj więcej

Stypendia szansą na studia za granicą

Program stypendialny jest integralną częścią naszej szkoły. Skąd taki pomysł i co można zyskać dzięki stypendiom?
Czytaj więcej

LSE SU Polish Economic Forum 2017

Polish Economic Forum to konferencja, organizowana co roku przez London School of Economics (LSE).  Kilkoro naszych uczniów, w roli naszych reprezentatów, wzięło udział w wielu ciekawych debatach.
Czytaj więcej

Model United Nations 2017

Nasi uczniowie wezmą udział w dwóch zjazdach MUN: pod koniec marca w Warszawie (w The British School of Warsaw), oraz pod koniec kwietnia w sesji DamMUN w Amsterdamie.
Czytaj więcej

Współczesna wędrówka ludów

Jak co tydzień, nasz piątek był wyjątkowy. Tym razem gościliśmy w naszej szkole Jacka Cichockiego, Ministra w rządach Donalda Tuska i Ewy Kopacz, obecnie koordynatora projektu e-government Digital Economy Lab (DELab). 
Czytaj więcej

Slavs and Tatars w Centrum Sztuki Współczesnej

W ramach tzw "zajęć wzbogacających" wybraliśmy się z naszymi uczniami na wystawę prac grupy Slavs and Tatars pod tytułem USTA USTA, zorganizowaną przez Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie.
Czytaj więcej

The Global Leadership Summit Polska

Marcin Szala, nasz wicedyrektor i prekursor tutoringu w Polsce, wziął udział w The Global Leadership Summit Polska.
Czytaj więcej
calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+