fbpx

Akademeia Virtual Open Day on Saturday, October 16th at 10:00am. All invited. Registration required. 

Wróć
04.10.2021

Bocconi University: pierwsze oferty na 2022/23 dla naszych uczniów!

04.10.2021

Bocconi University: pierwsze oferty na 2022/23 dla naszych uczniów!

Nasi uczniowie dowiedli po raz kolejny, iż warto ubiegać się o przyjęcie na najlepsze uniwersytety już w czasie rekrutacji jesiennej.

Wszyscy nasi maturzyści, którzy złożyli swoje aplikacje na Bocconi University we włoskim Milanie, otrzymali oferty studiowania na wybranych przez siebie kierunkach. Bocconi to uczelnia, która zajmuje 7. miejsce na świecie w rankingu wydziałów Biznesu i Zarządzania, 18. miejsce w Ekonomii i 16. miejsce w Naukach Społecznych.

Nasi uczniowie otrzymali miejsca na następujących kierunkach:

  • Ekonomia i nauki społeczne
  • Ekonomia międzynarodowa i zarządzanie
  • Polityka międzynarodowa

Serdeczne gratulacje!

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+