Wróć
09.06.2023

Bocconi University: pierwsze oferty na 2022/23 dla naszych uczniów!

09.06.2023

Bocconi University: pierwsze oferty na 2022/23 dla naszych uczniów!

Nasi uczniowie dowiedli po raz kolejny, iż warto ubiegać się o przyjęcie na najlepsze uniwersytety już w czasie rekrutacji jesiennej.

Wszyscy nasi maturzyści, którzy złożyli swoje aplikacje na Bocconi University we włoskim Milanie, otrzymali oferty studiowania na wybranych przez siebie kierunkach. Bocconi to uczelnia, która zajmuje 7. miejsce na świecie w rankingu wydziałów Biznesu i Zarządzania, 18. miejsce w Ekonomii i 16. miejsce w Naukach Społecznych.

Nasi uczniowie otrzymali miejsca na następujących kierunkach:

  • Ekonomia i nauki społeczne
  • Ekonomia międzynarodowa i zarządzanie
  • Polityka międzynarodowa

Serdeczne gratulacje!

calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +