07.12.2022

24 godziny jazdy na rowerze dla Fundacji Herosi

07.12.2022

24 godziny jazdy na rowerze dla Fundacji Herosi

W ostatni weekend 13-14 lutego nasz nauczyciel chemii i biologii Jonathan Blazevic, nasza uczennica Ada oraz jej mama Pani Ewa, jechali na rowerze przez 24 godziny, aby pomóc Fundacji Herosi zebrać pieniądze na laser medyczny, który umożliwi lekarzom z Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie wykonywanie ratujących życie operacji płuc.

W ciągu 24 godzin wyzwania nasi dzielni uczestnicy przejechali łącznie ponad 1200 km i zebrali ponad 5000 zł!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim oglądającym za słowa wsparcia i otuchy oraz za wszystkie darowizny. Szczególne podziękowania kierujemy natomiast do taty Ady, który wskoczył na rower w kryzysowym momencie i pomógł swojej córce i żonie dojechać do mety, oraz do Marysi Głowackiej, szkolnej koordynatorki Personal Development Schem, wsparła naszą zbiórkę swoim treningiem Power Yogi!

24 hours cycling challenge

calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +