Poznaj naszą szkołę na comiesięcznym Online Open Evening – zarejestruj się już teraz!

16.02.2021

24 godziny jazdy na rowerze dla Fundacji Herosi

16.02.2021

24 godziny jazdy na rowerze dla Fundacji Herosi

W ostatni weekend 13-14 lutego nasz nauczyciel chemii i biologii Jonathan Blazevic, nasza uczennica Ada oraz jej mama Pani Ewa, jechali na rowerze przez 24 godziny, aby pomóc Fundacji Herosi zebrać pieniądze na laser medyczny, który umożliwi lekarzom z Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie wykonywanie ratujących życie operacji płuc.

W ciągu 24 godzin wyzwania nasi dzielni uczestnicy przejechali łącznie ponad 1200 km i zebrali ponad 5000 zł!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim oglądającym za słowa wsparcia i otuchy oraz za wszystkie darowizny. Szczególne podziękowania kierujemy natomiast do taty Ady, który wskoczył na rower w kryzysowym momencie i pomógł swojej córce i żonie dojechać do mety, oraz do Marysi Głowackiej, szkolnej koordynatorki Personal Development Schem, wsparła naszą zbiórkę swoim treningiem Power Yogi!

24 hours cycling challenge

• Akademeia charity