Akademeia Virtual Open Day on Saturday, October 16th at 10:00am. All invited. Registration required.

11.10.2021

Dzień z Naturą i Sztuką

11.10.2021

Dzień z Naturą i Sztuką

Uczniowie przygotowujący się do matury A Levels ze sztuk pięknych, projektowania w 3D, fotografii i historii sztuki uczestniczyli w wycieczce do Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsko, gdzie odwiedzili aktualną wystawę czasową prezentującą prace Ursuli von Rydingsvard.

Licealiści spędzili dzień w rozległym parku, poznając monumentalne rzeźby. Na ekspozycji były też prace wykonane przez polskich artystów, m.in. Magdalenę Abakanowicz, Teresę Murak, Wojciecha Fangora. Dział edukacji Centrum Orońsko przygotował dla gości z AHS niespodziankę i pozwolił uczniom zajrzeć do swojego magazynu, by mogli zobaczyć inną kolekcję, której nie ma obecnie na wystawie.

Galeria