Wróć
08.02.2023

Wyniki matur A Level 2020

08.02.2023

Wyniki matur A Level 2020

W 2020 r. druga grupa naszych uczniów zdała swoje egzaminy A Level. Pomimo licznych wyzwań, z jakimi przyszło im się mierzyć podczas ostatniego roku szkolnego, nasi uczniowie osiągnęli znakomite wyniki – 50% wszystkich egzaminów uzyskało ocenę A*, a 85% arkuszy zostało ocenionych na A-A*. 99% egzaminów wszystkich naszych uczniów uzyskało oceny B-A*.

Nasi absolwenci najlepsze oceny uzyskali z matematyki, ekonomii, historii, historii sztuki, sztuk pięknych, designu 3D, fotografii, muzyki literatury angielskiej, języka francuskiego, hiszpańskiego i polskiego, politologii, socjologii, fizyki, geografii, chemii oraz biologii.

Średnia krajowa matur A Level w Wielkiej Brytanii dla ocen A* w tym roku wyniosła 14,3%. Według najnowszego wydania Times Independent Schools League Table, wyniki te uplasowałyby nas w pierwszej dziesiątce szkół w Wielkiej Brytanii.

Po odwołaniu zeszłorocznych egzaminów i różnych zawirowaniach związanych z publikacją wyników tego lata, jest to wyjątkowe osiągnięcie – świadectwo wytrwałości naszych uczniów, niepodważalnego zaangażowania naszych nauczycieli i ogromu ciężkiej pracy.

Wyniki matur A Level 2020

calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +