fbpx

Poznaj naszą szkołę na comiesięcznym Online Open Evening – zarejestruj się już teraz!

Wróć
04.11.2019

Akademeia otrzymała Grand Prix w plebiscycie European Property Award 2019-2020.

04.11.2019

Akademeia otrzymała Grand Prix w plebiscycie European Property Award 2019-2020.

Budynek naszej szkoły zaprojektowany przez Medusa Group został uznany za najlepszy obiekt użyteczności publicznej w Polsce w ramach plebiscytu European Property Award 2019-2020. Jurorzy docenili oryginalność rozwiązań projektowych oraz filozofię naszego budynku, który umyka wyobrażeniu na temat typowych obiektów edukacyjnych w Polsce.

The European Property Award jest częścią International Property Award, jednej z najważniejszych nagród branży nieruchomości na świecie. Ponad 80-osobowe jury profesjonalistów pod przewodnictwem Izby Lordów od przeszło dekady nagradza inwestorów i architektów za najlepsze realizacje architektoniczne z całego świata.

 

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+