Wróć
09.06.2023

Akademeia Fundraising Event

09.06.2023

Akademeia Fundraising Event

Dołącz do nas w piątek, 2 czerwca, podczas Akademeia Fundraiser 2023, gdzie będziemy celebrować naszych dwóch absolwentów i zbierać fundusze na wsparcie ich obiecującej przyszłości!

W Akademeia High School wierzymy w wychowanie wyjątkowych uczniów ze wszystkich środowisk, dając im możliwość zostania liderami w swoich społecznościach i dziedzinach akademickich. Nasz program stypendialny dąży do promowania rozwoju osobistego i zaangażowania społecznego obok doskonałości akademickiej. Dzięki Twojemu wsparciu możemy rozszerzyć tę misję poza czas spędzony w Akademeia i pomóc im w pełni wykorzystać ich potencjał.

 

Wszyscy w naszej szkolnej społeczności doceniają Alexa i Julka za ich doskonałość w nauce, poświęcenie i zaangażowanie. Wierzymy, że mają potencjał, aby stać się liderami w swoich społecznościach i odpowiednich dziedzinach akademickich. Ich postawy idealnie ukazują wartości szkoły – pasję do nauki, wytrwałość i życzliwość.

Julek otrzymał oferty uniwersyteckie w zakresie inżynierii lotniczej i kosmicznej, między innymi z Imperial College London i Delft University of Technology w Holandii. W przyszłości chciałby skoncentrować się na inżynierii lotniczej i kosmicznej. Alex otrzymał oferty od najlepszych uczelni matematycznych, w tym University of Warwick i King’s College London, aby studiować matematykę. Ma nadzieję prowadzić badania w dziedzinie czystej matematyki.

Plan eventu:

Piątek, 2 czerwca 2023 r.
Akademeia High School

16:30 Pop-upowa wystawa prac absolwentów
Z przyjemnością zapraszamy na wystawę młodych twórców Akademeia, którzy ukończyli GCSE i A Levels w dziedzinie sztuk pięknych i fotografii. Podczas wernisażu nasi uczniowie podzielą się swoimi pomysłami i inspiracjami stojącymi za dziełami sztuki. Niektóre z prac zostały również przekazane przez naszych artystów na aukcję fundraisera.

– 16:30 Cicha aukcja
Licytacja atrakcyjnych przedmiotów przekazanych przez naszą społeczność, w tym bilety na koncerty muzyczne, książki z autografami, albumy, afrykańskie rzeźby i wiele innych!

– 18:00 Koncert
Muzyką na żywo w wykonaniu Akademeia – School Band, Student Band – Hive Mind i Staff Band, a także gościnny solowy występ mezzosopranowej śpiewaczki operowej, pani Aleksandry Wittchen, którą wielu z Was może znać jako naszego nauczyciela muzyki.

– 19:00 Aukcja sztuki na żywo
Z radością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z prestiżowym domem aukcyjnym DESA Unicum, aby uczynić nasze wydarzenie jeszcze bardziej niezwykłym. Aukcja na żywo będzie prowadzona przez licytatora DESA, a wśród dostępnych dzieł sztuki znajdą się prace naszych utalentowanych studentów, absolwentów i pracowników, a także kolekcjonerskie dzieła sztuki.

Katalog wystawianej sztuki możesz znaleźć pod linkiem.

 

Goście są zaproszeni do wzięcia udziału w całym programie, który obejmuje część aukcyjną, wystawę sztuki i koncert muzyczny. Jeśli jednak ktoś jest zainteresowany tylko częścią aukcyjną, może wziąć udział tylko w tej konkretnej części programu.

Wstęp wolny. Aby zarejestrować się na wydarzenie, prosimy tylko o wypełnienie formularza

Jeśli nie możesz wziąć udziału w wydarzeniu, ale chciałbyś wesprzeć naszą sprawę, uruchomiliśmy internetową zbiórkę pieniędzy za pośrednictwem zrzutka.pl pod linkiem.

 

Już nie możemy się doczekać!

 

Julek & Alex, Art

calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +