Już w październiku 2021 ruszają nasze Kursy Przygotowawcze w wersji online. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów w wieku 12- 15 lat. Prosimy o kontakt pod adresem: akademeia.prep.courses@akademeia.edu.pl

“Akademeia Inside Out”

“Akademeia Inside Out”

W każdą środę, nasi uczniowie, którzy są zainteresowani dziedzinami ART & Design biorą udział w bloku zajęć warsztatowych, które nazywamy Artlab.

Dziś zajęcia prowadził gość specjalny Victor Yañez-Lazcano – artysta, fotograf, wykładowca i bloger; absolwent Sztuk Pięknych na Columbia College Chicago, obecnie student Sztuki MFA na Stanford University.

Dzisiejsze warsztaty “Akademeia Inside Out – orchestrating the landscape of sounds” miały na celu zaangażowanie uczniów i pokazanie im na czym polega uważne słuchanie. Uczniowie mieli za zadanie zidentyfikowanie dźwięków charakterystycznych zarówno dla wnętrza szkoły jak i terenu otaczającego budynek szkoły.

Biografia Victora Yañez-Lazcano: link