Zapraszamy na Dzień Otwarty – 20 stycznia 2019 o godz. 14:00. Dowiedz się więcej

Rozgrywki w ramach Akademeia Inter School Football Tournament

Rozgrywki w ramach Akademeia Inter School Football Tournament

Turniej odbył się w sobotę, 24 listopada. Wszystkim drużynom dziękujemy za udział!

To pierwsza edycja naszego Międzyszkolnego Turnieju w Piłkę Nożną. Planujemy kontynuować tę tradycję co rok! Jest nam niezmiernie miło, że udało nam się zebrać na naszej hali tak zgrane zespoły i już nie możemy doczekać się kolejnych rozgrywek.

Serdecznie gratulujemy WBS zajęcia pierwszego i drugiego miejsca. Ogromne gratulacje dla naszego zespołu za zajęcia trzeciego miejsca.

Lista uczestników:

International American School (IAS)
International European School (IES)
Dwa zespoły z Willy Brandt Schule Warschau (WBS)
Akademeia High School

Galeria zdjęć