fbpx

Akademeia Virtual Open Day on Saturday, October 16th at 10:00am. All invited. Registration required. 

Wróć
27.09.2021

Akademeia Seminars: Anna Alboth w AHS

27.09.2021

Akademeia Seminars: Anna Alboth w AHS

Z ogromną przyjemnością rozpoczęliśmy 2 tygodnie temu nowy cykl spotkań Akademeia Seminars. Ideą, jaka przyświecała tej inicjatywie było stworzenie przestrzeni na rozmowę z ekspertami na temat najistotniejszych kwestii społecznych. Tematem wiodącym seminariów w pierwszym trymestrze roku szkolnego 2021/2022 są prawa człowieka. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów, rodziców i nauczycieli, aby dołączyli do nas kolejny raz. W  czwartek 30 października, w Audytorium, o godz. 17:30, naszym gościem będzie Anna Alboth, polska aktywistka, dziennikarka, blogerka oraz media officer w organizacji Minority Rights Group.

Anna Alboth zainicjowała wiele kampanii społecznych: od zbiórki śpiworów dla potrzebujących w Berlinie, do marszu na rzecz Aleppo, z Berlina aż do granicy Syrii. Była nominowana do pokojowej nagrody Nobla w 2018 roku.

Temat spotkania: Media, mniejszości i migracje.

Jak zrozumieć sytuację migrantów w Europie? Kto i dlaczego tu przybywa? Co się dzieje, w Grecji, na Wyspach Kanaryjskich, i obecnie na polskiej granicy? Co można zrobić lepiej? Jakie są wątpliwości i możliwe rozwiązania?

 

Akademeia Seminars, 1 trymestr 2021/2022: Zrozumieć Prawa Człowieka

  • Temat: Media, mniejszości i migracje
  • Czwartek, 30.10.2021
  • 17:30 – 19:00
  • Audytorium
  • Otwarte dla społeczności AHS
  • Rejestracja nie jest wymagana

Anna Alboth in AHS

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+