Wróć
25.03.2023

Festiwal Sztuki: 9-15 czerwca

25.03.2023

Festiwal Sztuki: 9-15 czerwca

Podczas naszego pierwszego w historii, siedmiodniowego Festiwalu Sztuki uhonorowaliśmy wiele dziedzin sztuki. Lista kluczowych wydarzeń była długa i obejmowała:

  • Warsztaty tworzenia masek z Igą Górniak (9 czerwca)
  • Spotkanie z Arturem Liebhartem – Dyrektorem Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity oraz pokaz jego ulubionego filmu z tegorocznego festiwalu: „Minding the Gap”, a następnie sesja Q&A (9 czerwca)
  • Wystawę prac naszych uczniów w Galerii Tlen w Wilanowie, prezentującą projekty przygotowane w ciągu ostatnich dwóch lat: ceramika, obrazy, fotografie, tkaniny (10-12 czerwca)
  • Musical szkolny  (13 czerwca)
  • Panel dyskusyjny z przedstawicielami branży artystycznej, z otwartą dyskusją na temat perspektyw kariery twórczej (14 czerwca)
  • Międzynarodowy Dzień Kultury, celebrująy międzynarodową społeczność AHS (15 czerwca)

Każdego dnia cieszyliśmy się także czytaniem poezji i występami muzycznymi w porze lunchu. Ponadto obejrzeliśmy dwa spektakle teatralne, w pełni napisane i wyreżyserowane przez naszych uczniów.

Zachęcamy do obejrzenia Galerii zdjęć z Festiwalu Sztuki.

Galeria zdjęć

calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +