Zapraszamy na Dzień Otwarty w sobotę 19 października o godz. 9:45! Zarejestruj się.

02.04.2019

Awans do kolejnego etapu World Scholar’s Cup 2019

02.04.2019

Awans do kolejnego etapu World Scholar’s Cup 2019

Reprezentacja uczniów Akademeia High School awansowała do Globalnej Rundy mistrzostw World Scholar’s Cup 2019. Gratulujemy!

Runda Globalna zgromadzi ok 10 000 uczniów z ponad 70 krajów. Wszyscy uczestnicy zmierzą się z zadaniami i wyzwaniami na poziomie akademickim. Całe przedsięwzięcie ma na celu celebrację nauki, edukacji i międzynarodowej społeczności uczniowskiej. Runda Globalna wyłoni uczniów, którzy wezmą udział w Wielkim Finale na Uniwersytecie Yale.

World Scholar’s Cup to inicjatywa, która powstała w opozycji do tradycyjnych szkolnych konkursów i konferencji. Udział w mistrzostwach ma stanowić nie tylko test posiadanej już wiedzy ale również szansę na zyskanie nowych kompetencji oraz ma motywować do dalszej pracy i rozwoju.

Oto nasi zwycięzcy: