Akademeia Virtual Open Day on Saturday, October 16th at 10:00am. All invited. Registration required.

26.01.2021

Career Day – aktualna i przyszła sytuacja na rynku pracy

26.01.2021

Career Day – aktualna i przyszła sytuacja na rynku pracy

Dziś, zamiast cotygodniowego Assembly, nasi uczniowie wzięli udział w Career Day – serii spotkań, które miały pomóc im lepiej poznać obecną i przyszłą sytuację na rynku pracy.

Serdeczne podziękowania dla naszych inspirujących gości za prezentacje – pani Karolinie Proczek z Absolvent Consulting, dr Kate Daubney, dyrektor Careers Group i University of London Centre of Excellence for Careers and Employability oraz dr Marcie Dżodze ze szkolnego Wellbeing Department. Dziękujemy również przedstawicielom partnerów programu stażowego: dr inż. arch. Łukaszowi Zagale (Medusa Group), Monice Kierepie i Michałowi Szczepańskiemu (Rymarz & Zdort), Tomaszowi Nowackiemu (Unilogo Robotics Factory) oraz dr med. Elżbiecie Dąbrowskiej (Warszawski Uniwersytet Medyczny).

Career Day