Wróć
05.06.2023

Cykl spotkań z Mikołajem Grynbergiem – kurs fotografii

05.06.2023

Cykl spotkań z Mikołajem Grynbergiem – kurs fotografii

Chcemy obudzić w naszych uczniach ciekawość świata. Z tego powodu, zorganizowaliśmy dla nich kurs fotografii, który poprowadzi Mikołaj Grynberg.

Mikołaj Grynberg – z wykształcenia psycholog, od 24 lat fotograf. Niegdyś fotoreporter, dziś portrecista i dokumentalista nieco nostalgiczny, często czerpiący tematy dokumentalne z osobistych doświadczeń. Autor kilku książek i albumów fotograficznych. Wykładowca w Leica Academy oraz w Związku Polskich Artystów Fotografików (Pracownia Portretu). O kilku lat prowadzi własne grupy fotograficzne – „Osobiste Projekty Fotograficzne” w Warszawie, Sankt Petersburgu i Archangielsku. Autor „DUŻO KOBIET” wydanego przez Agorę, „AUSCHWITZ – co ja tu robię?” wydanego przez Muzeum Auschwitz-Birkenau, „OCALENI Z XX WIEKU” wydanego przez Świat Książki oraz wydanego w zeszłym roku przez Wydawnictwo Czarne „OSKARŻAM AUSCHWITZ. OPOWIEŚCI RODZINNE”.

W planach mamy m.in. zwiedzanie Warszawy! W ramach podsumowania kursu, zorganiujemy wystawę prac naszych uczniów. Już nie możemy się doczekać!

calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +