fbpx

Już w październiku 2021 ruszają nasze Kursy Przygotowawcze w wersji online. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów w wieku 12- 15 lat. Prosimy o kontakt pod adresem: akademeia.prep.courses@akademeia.edu.pl

Wróć
30.03.2017

Cykl spotkań z Mikołajem Grynbergiem – kurs fotografii

30.03.2017

Cykl spotkań z Mikołajem Grynbergiem – kurs fotografii

Chcemy obudzić w naszych uczniach ciekawość świata. Z tego powodu, zorganizowaliśmy dla nich kurs fotografii, który poprowadzi Mikołaj Grynberg.

Mikołaj Grynberg – z wykształcenia psycholog, od 24 lat fotograf. Niegdyś fotoreporter, dziś portrecista i dokumentalista nieco nostalgiczny, często czerpiący tematy dokumentalne z osobistych doświadczeń. Autor kilku książek i albumów fotograficznych. Wykładowca w Leica Academy oraz w Związku Polskich Artystów Fotografików (Pracownia Portretu). O kilku lat prowadzi własne grupy fotograficzne – “Osobiste Projekty Fotograficzne” w Warszawie, Sankt Petersburgu i Archangielsku. Autor “DUŻO KOBIET” wydanego przez Agorę, “AUSCHWITZ – co ja tu robię?” wydanego przez Muzeum Auschwitz-Birkenau, “OCALENI Z XX WIEKU” wydanego przez Świat Książki oraz wydanego w zeszłym roku przez Wydawnictwo Czarne “OSKARŻAM AUSCHWITZ. OPOWIEŚCI RODZINNE”.

W planach mamy m.in. zwiedzanie Warszawy! W ramach podsumowania kursu, zorganiujemy wystawę prac naszych uczniów. Już nie możemy się doczekać!

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+