Najbliższy weekend diagnostyczno-rekrutacyjny: 26.05-27.05.2018. Dowiedz się więcej.

05.04.2018

Dominika Kolenda wolontariuszką w akcji PODZIELMY SIĘ

05.04.2018

Dominika Kolenda wolontariuszką w akcji PODZIELMY SIĘ

Dominika Kolenda, uczennica Akademeia High School, zasiliła w tym roku szeregi wolontariuszy akcji PODZIELMY SIĘ – w jej Wielkanocnej edycji “Podziel się posiłkiem z bezdomnymi”.

PODZIELMY SIĘ to grupa ludzi, którzy organizują akcję „Podziel się Posiłkiem z Bezdomnymi”. Od Wielkanocy 2015 zachęcają mieszkańców całej Polski do tego, aby zamiast wyrzucić jedzenie, które zostało im po Świętach, zawieźli je do jadłodajni dla bezdomnych i ubogich osób.

Akademeia High School - Dominika Kolenda - Akcja Podzielmy sie
Dominika Kolenda, Akcja “Podziel się posiłkiem z bezdomnymi” (źródło: www.fakty.tvn24.pl)

Wielkanocna edycji Akcji Podziel się Posiłkiem z Bezdomnymi zakończyła się sukcesem. Dzięki zaangażowaniu 280 wolontariuszy udało się zebrać prawie trzy tysiące posiłków! Co ważne, akcję można wspierać przez cały rok!

Strona akcji PODZIELMY SIĘ: link

Relacja TVN24 dotycząca akcji: link

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszipShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+