fbpx

Już w październiku 2021 ruszają nasze Kursy Przygotowawcze w wersji online. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów w wieku 12- 15 lat. Prosimy o kontakt pod adresem: akademeia.prep.courses@akademeia.edu.pl

Wróć
05.04.2018

Dominika Kolenda wolontariuszką w akcji PODZIELMY SIĘ

05.04.2018

Dominika Kolenda wolontariuszką w akcji PODZIELMY SIĘ

Dominika Kolenda, uczennica Akademeia High School, zasiliła w tym roku szeregi wolontariuszy akcji PODZIELMY SIĘ – w jej Wielkanocnej edycji “Podziel się posiłkiem z bezdomnymi”.

PODZIELMY SIĘ to grupa ludzi, którzy organizują akcję „Podziel się Posiłkiem z Bezdomnymi”. Od Wielkanocy 2015 zachęcają mieszkańców całej Polski do tego, aby zamiast wyrzucić jedzenie, które zostało im po Świętach, zawieźli je do jadłodajni dla bezdomnych i ubogich osób.


Akademeia High School - Dominika Kolenda - Akcja Podzielmy sie
Dominika Kolenda, Akcja “Podziel się posiłkiem z bezdomnymi” (źródło: www.fakty.tvn24.pl)

Wielkanocna edycji Akcji Podziel się Posiłkiem z Bezdomnymi zakończyła się sukcesem. Dzięki zaangażowaniu 280 wolontariuszy udało się zebrać prawie trzy tysiące posiłków! Co ważne, akcję można wspierać przez cały rok!

Strona akcji PODZIELMY SIĘ: link

Relacja TVN24 dotycząca akcji: link

 

 

 

 

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+