05.02.2023

Dzień otwarty w Akademeia High School

05.02.2023

Dzień otwarty w Akademeia High School

W zimny i śnieżny sobotni poranek, na naszym kampusie było wyjątkowo  gwarno, ponieważ powitaliśmy ponad 80 rodzin zainteresowanych dowiedzeniem się więcej o Akademeia High School.

Był to pierwszy od prawie dwóch lat Dzień Otwarty w szkole, po kilku spotkaniach wirtualnych i nasi wykładowcy i studenci chętnie witali gości i wyjaśniali, co Akademeia ma do zaoferowania. Program dnia był bardzo zróżnicowany – począwszy od panelu studenckiego, występu szkolnego zespołu muzycznego i zwiedzania szkoły z uczniami – przewodnikami poprzez gry sportowe, eksperymenty naukowe i projekty artystyczne –  wierzymy, że wszyscy nasi goście odkryli coś nowego i uzyskali odpowiedzi na swoje pytania. Dziękujemy wszystkim studentom, pracownikom i przedstawicielom Stowarzyszenia Rodziców Akademeia, którzy wspierali nas w tym dniu!

Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii od naszych gości, w tym komentarz poniżej:
Jestem zachwycony, ponieważ AHS nie jest zwykłą szkołą, a może być drugim domem dla mojej córki. Szukam szkoły, w której uczniowie będą się szanować i pomagać sobie nawzajem, a nauka – choć jest obowiązkiem, będzie też przyjemnością.

Galeria zdjęć

calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +