Od czwartku 12 marca wszystkie lekcje w Akademeia High School odbywają się online. Dowiedz się więcej.

Dzień św. Patryka – prezentacja uczniów Pre-A

Dzień św. Patryka – prezentacja uczniów Pre-A

Dzień św. Patryka to wyjątkowe święto w wielu krajach świata, także w Polsce. Z tej okazji grupa naszych uczniów przygotowała krótką prezentację video o historii tego święta, sposobach jego obchodzenia w różnych częściach świata oraz o kulturowych znaczeniach, mitach i legendach wiążących się z dniem św. Patryka.

Autorami prezentacji są uczniowie Pre-A należący do grupy mentorskiej naszego nauczyciela geografii Marcina Stanka: Tomasz, Weronika, Ewelina, Maksymilian, Olga oraz Aleksy.