fbpx

Poznaj naszą szkołę na comiesięcznym Online Open Evening – zarejestruj się już teraz!

Wróć
17.03.2020

Dzień św. Patryka – prezentacja uczniów Pre-A

17.03.2020

Dzień św. Patryka – prezentacja uczniów Pre-A

Dzień św. Patryka to wyjątkowe święto w wielu krajach świata, także w Polsce. Z tej okazji grupa naszych uczniów przygotowała krótką prezentację video o historii tego święta, sposobach jego obchodzenia w różnych częściach świata oraz o kulturowych znaczeniach, mitach i legendach wiążących się z dniem św. Patryka.

Autorami prezentacji są uczniowie Pre-A należący do grupy mentorskiej naszego nauczyciela geografii Marcina Stanka: Tomasz, Weronika, Ewelina, Maksymilian, Olga oraz Aleksy.

 

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+