Już w październiku 2021 ruszają nasze Kursy Przygotowawcze w wersji online. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów w wieku 12- 15 lat. Prosimy o kontakt pod adresem: akademeia.prep.courses@akademeia.edu.pl

“Entrepreneurship can turn you into leaders”

“Entrepreneurship can turn you into leaders”

Entrepreneurship Program jest jednym z programów, uwzględnionych w naszym szkolnym curriculum.

Dzisiejsze zajęcia z serii Friday Enrichment Program (FEP) zostaną poprowadzone przez Macieja Kraus – Head of the Entrepreneurship Program – który opowie uczniom, w jaki sposób entrepreneurship (przedsiębiorczość) może nauczyć ich umiejętności przywódczych oraz jak może im pomóc nie tylko osiągnąć sukces, ale również zachować niezależność.

Maciej Kraus
Maciej jest doktorem ekonomii, autorem jednej z niewielu książek o praktycznym zastosowaniu ekonomii behawioralnej „The naked mind”. Wykłada ekonomię behawioralną na Stanford University oraz London Business School. Maciej posiada ponad 15 lat doświadczenia w strategii sprzedaży, prowadzi dział strategii sprzedaży i pricingu w PwC. Przeprowadził ponad 100 projektów B2B oraz B2C w ponad 40 krajach. Jest współzałożycielem ponad 10 start-upów.