27.09.2022

„Entrepreneurship can turn you into leaders”

27.09.2022

„Entrepreneurship can turn you into leaders”

Entrepreneurship Program jest jednym z programów, uwzględnionych w naszym szkolnym curriculum.

Dzisiejsze zajęcia z serii Friday Enrichment Program (FEP) zostaną poprowadzone przez Macieja Kraus – Head of the Entrepreneurship Program – który opowie uczniom, w jaki sposób entrepreneurship (przedsiębiorczość) może nauczyć ich umiejętności przywódczych oraz jak może im pomóc nie tylko osiągnąć sukces, ale również zachować niezależność.

Maciej Kraus
Maciej jest doktorem ekonomii, autorem jednej z niewielu książek o praktycznym zastosowaniu ekonomii behawioralnej „The naked mind”. Wykłada ekonomię behawioralną na Stanford University oraz London Business School. Maciej posiada ponad 15 lat doświadczenia w strategii sprzedaży, prowadzi dział strategii sprzedaży i pricingu w PwC. Przeprowadził ponad 100 projektów B2B oraz B2C w ponad 40 krajach. Jest współzałożycielem ponad 10 start-upów.

calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +