fbpx

Akademeia Virtual Open Day on Saturday, October 16th at 10:00am. All invited. Registration required. 

Wróć
01.10.2021

Gratulacje dla dwóch finalistów 2021 Global Essay Competition

01.10.2021

Gratulacje dla dwóch finalistów 2021 Global Essay Competition

Wyróżnieni uczniowie AHS

Serdecznie gratulujemy naszym dwóm uczniom: Jakubowi R (Year 9) oraz Tomaszowi K (Year 13) wyróżnienia w 2021 Global Essay Competition. Ten coroczny konkurs, organizowany przez The John Locke Institute jest uznawany na całym świecie jako sposób na poszerzanie wiedzy uczniów i doskonalenie ich umiejętności argumentacyjnych oraz badawczych.

Wszystkie prace są oceniane przez doświadczonych naukowców z University of Oxford.

Jakub zgłosił się w kategorii Junior z esejem na temat: „Co powinniśmy zrobić, aby poprawić życie biednych ludzi?” Tomasz przedłożył swój esej „Czy powinniśmy znieść płacę minimalną?” w kategorii Ekonomia. W tym roku w konkursie wzięło udział ponad 4 tysiące uczniów ze 101 krajów. Wszyscy finaliści zostali nagrodzeni wyróżnieniem i otrzymali zaproszenie do przyjazdu do Oksfordu na konferencję naukową oraz uroczystą kolację, podczas której ogłoszona została pierwsza, druga, trzecia nagroda w każdej z kategorii.

Więcej informacji Instytucie Johna Locke’a znajduje się na stronie internetowej website  

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy naszym finalistom!

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+