W zeszłym tygodniu mieliśmy zaszczyt powitać Jego Ekscelencję Ambasadora Stanów Zjednoczonych w Polsce, Pana Marka Brzezińskiego w Akademeia High School.
Pan Brzeziński podzielił się z naszą społecznością spostrzeżeniami na temat swojego życia jako dyplomaty, a w szczególności jego niesamowitych pierwszych miesięcy w Ambasadzie USA w Warszawie.
Ambasador odpowiedział na wiele pytań publiczności, związanych z jego międzynarodowym doświadczeniem w polityce zagranicznej, osobistymi związkami z Polską, a także bieżącymi sprawami globalnymi i relacjami PL-USA.
Pan Brzeziński skomentował, jak bardzo był pod wrażeniem pytań i wiedzy prezentowanej przez naszych uczniów. Ta inspirująca wizyta z pewnością zmotywuje naszych studentów do rozważenia kariery w dziedzinie służby publicznej, polityki zagranicznej i dyplomacji.