Zapraszamy na Dzień Otwarty w sobotę 19 października o godz. 9:45! Zarejestruj się.

21.10.2019

Insiders’ Stories – Studia za granicą – Październik 2019

21.10.2019

Insiders’ Stories – Studia za granicą – Październik 2019

Grupa Akademeia od lat wspiera młodych ludzi w ich przygotowaniach do aplikacji na uniwerstety w USA oraz Wielkiej Brytanii. Jedną z form tego wsparcia jest wydarzenie Insiders’ Stories.

Wydarzenie otwarte “Insiders Stories”, które odbyło się w naszym liceum w sobotę 19 października 2019, miało na celu przygotowanie uczestników do zaplanowania dalszej ścieżki edukacyjnej za granicą.

Naszymi gośćmi byli absolwenci i studenci zagranicznych uczelni, którzy najpierw wzięli udział w panelu dyskusyjnym, a potem odpowiedzieli na indywidualne pytania licealistów,

Insiders' Stories