fbpx

Już w październiku 2021 ruszają nasze Kursy Przygotowawcze w wersji online. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów w wieku 12- 15 lat. Prosimy o kontakt pod adresem: akademeia.prep.courses@akademeia.edu.pl

Wróć
25.05.2018

Intel ISEF

25.05.2018

Intel ISEF

W weekend 21-22.04.2018 gościliśmy w Akademeia High School sześciu niezwykle utalentowanych młodych naukowców, zwycięzców konkursu E(x)plory 2017. 

Wierzymy, że dzięki indywidualnym sesjom mentoringowym z naszymi nauczycielami, sesji projektowania plakatów naukowych, oraz warsztatach z emisji głosu pomogliśmy im zwiększyć szanse na wygraną w międzynarodowym konkursie, na który się przygotowywali: tegoroczną edycję INTEL ISEF w Pitsburgu.

Dwoje z nich zajęło odpowiednio drugie i czwarte miejsce – gratulujemy!

  • Michał Paszkowski (Pearfect – A Modern Interpreted Programming Language Which Efficiently Unites Functional and Object-Oriented Programming)
  • Maciek Solnicki (Multifunctional, Hybrid Electrocatalityc Systems Active Towards Electroreduction of Oxygen)

Wyniki konkursu INTEL ISEF: link

Przy okazji kwietniowej wizyty, nasi goście podzieli się z nami swoimi zwycięzkimi i inspirującymi pomysłami oraz projektami.

Galeria zdjęć

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+