Wróć
05.02.2023

Jesienne wycieczki naszych uczniów

05.02.2023

Jesienne wycieczki naszych uczniów

Aby wykorzystać wspaniałą październikową pogodę uczniowie klas 9, 10, 11 i 12 wraz z nauczycielami wybrali się na trzydniowe wycieczki po Polsce Y9 – Kazimierz Dolny, Y10 – Wdzydze Kiszewskie/ Malbork, Y11 – Sejny i Y12 – Gdańsk/Sopot/Gdynia. Była to również wspaniała okazja dla studentów do dalszej integracji jako grupy roczników.

Integracja naszych uczniów podczas zwiedzania

calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +