fbpx

Już w październiku 2021 ruszają nasze Kursy Przygotowawcze w wersji online. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów w wieku 12- 15 lat. Prosimy o kontakt pod adresem: akademeia.prep.courses@akademeia.edu.pl

Wróć
05.01.2018

Kilka słów o Central Saint Martins

05.01.2018

Kilka słów o Central Saint Martins

Aleksandra Lewczyk zwyciężyła w pierwszej edycji naszego konkursu artystycznego. W ramach nagrody głównej wybrała kurs Product Design w Central Saint Martins w Londynie.

Ola ukończyła wybrany kurs w grudniu 2017. W kilku zdaniach podsumowała swój pobyt … aż serce rośnie:

Było niesamowicie. Całe to doświadczenie, zaczynając zresztą od warsztatów w Akademei, dało mi zupełnie inne spojrzenie na wzornictwo i tworzenie rzeczy w ogóle.

Na kursie wykładowca poprowadził nas od początku do końca procesu projektowania produktu, pokazując tym samym w skrócie na czym polega praca profesjonalnego designera. Codziennie robiliśmy coś innego i korzystaliśmy z różnych pracowni i form pracy, mając cały czas bardzo dużo swobody twórczej.

Na koniec każdy miał możliwość podzielenia się efektami i poddaniu swojego projektu uwagom i krytyce całej grupy i wykładowcy.

Super doświadczenie jeżeli ktoś chce się rozwinąć na wielu płaszczyznach i zobaczyć jak wygląda nauka w Anglii, bo mimo że to był tydzień, naprawdę przesiąknęłam tamtejszą atmosferą i trybem działania, poznałam interesujących ludzi i wiem co chce robić dalej.

Cieszymy się, że moglibyśmy być częścią jej artystycznej wyprawy!

Przykładowe prace Oli:

Praca Aleksandry Lewczyk

Praca Aleksandry Lewczyk

Praca Aleksandry Lewczyk

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+