fbpx

Zapraszamy na Dzień Otwarty – 20 stycznia 2019 o godz. 14:00. Dowiedz się więcej

Wróć
06.11.2017

Konkurs artystyczny – 2 edycja

06.11.2017

Konkurs artystyczny – 2 edycja

Chcemy edukować i wspierać młodych artystów, przyszłych architektów i projektanów.

Zapraszamy uczniów w wieku 14-16 lat do wzięcia udziału w 2 edycji Konkursu Artystycznego! 

Prześlij nam swoje portfolio, opisz je w języku angielskim i wygraj stypendium artystyczne w naszej szkole. Stypendium uwzględnia częściowe lub całościowe finansowanie nauki w naszej szkole. Nagrody dodatkowe to voucher na kurs w szkole letniej organizowanej w The Bartlett School of Architecture lub w Central Saint Martins oraz udział w Akademeia Summer School.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 grudnia 2017.

Wyślij zgłoszenie: link

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z II etapu zeszłorocznej edycji konkursu:

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+