Wróć
05.02.2023

Konkurs artystyczny – 2 edycja

05.02.2023

Konkurs artystyczny – 2 edycja

Chcemy edukować i wspierać młodych artystów, przyszłych architektów i projektanów.

Zapraszamy uczniów w wieku 14-16 lat do wzięcia udziału w 2 edycji Konkursu Artystycznego! 

Prześlij nam swoje portfolio, opisz je w języku angielskim i wygraj stypendium artystyczne w naszej szkole. Stypendium uwzględnia częściowe lub całościowe finansowanie nauki w naszej szkole. Nagrody dodatkowe to voucher na kurs w szkole letniej organizowanej w The Bartlett School of Architecture lub w Central Saint Martins oraz udział w Akademeia Summer School.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 grudnia 2017.

Wyślij zgłoszenie: link

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z II etapu zeszłorocznej edycji konkursu:

calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +