Już w październiku 2021 ruszają nasze Kursy Przygotowawcze w wersji online. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów w wieku 12- 15 lat. Prosimy o kontakt pod adresem: akademeia.prep.courses@akademeia.edu.pl

25.04.2017

Konkurs dla młodych artystów!

25.04.2017

Konkurs dla młodych artystów!

Wspólnie z Medusą Group oraz Studio Rygalik zapraszamy uczniów gimnazjów i liceów do wzięcia udziału w konkursie przeznaczonym dla kreatywnych, ciekawych świata, młodych artystów.

Nagrody: kurs Art/Design/Architecture w jednej z wybranych szkół: Bartlett Summer School lub Central Saint Martins!

Nagrody dodatkowe to cztery miejsca na kursie: Art/Design/Architecture organizowanym przez STORE SUMMER SCHOOLS.

Oprócz tego, osoby zainteresowane mogą jednocześnie ubiegać się o całościowe bądź częściowe stypendium artystyczne w naszym liceum.

Dowiedz się więcej: link