fbpx

Dzień otwarty online już 17 października 2020. Więcej szczegółów wkrótce!

Wróć
12.06.2018

Marcin Szala prelegentem na kongresie innoSHARE’18

12.06.2018

Marcin Szala prelegentem na kongresie innoSHARE’18

28 czerwca 2018 Marcin Szala, nasz Deputy Head, weźmie udział w dyskusji pt. “Edukacja przyszłości” w ramach kongresu innoSHARE’18 – LET’S INSPIRE POLAND.

innoSHARE’18 – LET’S INSPIRE POLAND to kongres organizowany przez Fundację Polska Innowacyjna.

Do uczestnictwa w wydarzeniu zaproszeni są m.in. startupy i spin-offy, przedsiębiorcy i inwestorzy, młodzi naukowcy, doktoranci i studenci z kół naukowych, instytucje nauki i biznesu oraz administracja publiczna wspierająca rozwój innowacji. Zaproszeni są wszyscy, którzy w jakimkolwiek stopniu interesują się badaniami i rozwojem – biznesowo, naukowo-innowacyjnie.

Fundacja Polska Innowacyjna powstała w lipcu 2014 roku. Jej misją jest wspieranie Polski, aby stała się jednym ze światowych centrów innowacji i biznesu. Jednym z głównych projektów Fundacji jest coroczny Kongres innoSHARE, który odbywa się w Warszawie oraz połączony z nim cykl Meetupów w kraju i za granicą pt. innoSHARE on the road: Meetups, które inspirować mają młodych Polaków i Polonię do współpracy.

Panel dyskusyjny “Edukacja przyszłości” poprowadzi Dariusz Aksamit ze Stowarzyszenia Rzecznicy Nauki.

Więcej informacji na temat wydarzenia: www.innoshare.pl

 

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+