fbpx

Już w październiku 2021 ruszają nasze Kursy Przygotowawcze w wersji online. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów w wieku 12- 15 lat. Prosimy o kontakt pod adresem: akademeia.prep.courses@akademeia.edu.pl

Wróć
12.06.2018

Marcin Szala prelegentem na kongresie innoSHARE’18

12.06.2018

Marcin Szala prelegentem na kongresie innoSHARE’18

28 czerwca 2018 Marcin Szala, nasz Deputy Head, weźmie udział w dyskusji pt. “Edukacja przyszłości” w ramach kongresu innoSHARE’18 – LET’S INSPIRE POLAND.

innoSHARE’18 – LET’S INSPIRE POLAND to kongres organizowany przez Fundację Polska Innowacyjna.

Do uczestnictwa w wydarzeniu zaproszeni są m.in. startupy i spin-offy, przedsiębiorcy i inwestorzy, młodzi naukowcy, doktoranci i studenci z kół naukowych, instytucje nauki i biznesu oraz administracja publiczna wspierająca rozwój innowacji. Zaproszeni są wszyscy, którzy w jakimkolwiek stopniu interesują się badaniami i rozwojem – biznesowo, naukowo-innowacyjnie.

Fundacja Polska Innowacyjna powstała w lipcu 2014 roku. Jej misją jest wspieranie Polski, aby stała się jednym ze światowych centrów innowacji i biznesu. Jednym z głównych projektów Fundacji jest coroczny Kongres innoSHARE, który odbywa się w Warszawie oraz połączony z nim cykl Meetupów w kraju i za granicą pt. innoSHARE on the road: Meetups, które inspirować mają młodych Polaków i Polonię do współpracy.

Panel dyskusyjny “Edukacja przyszłości” poprowadzi Dariusz Aksamit ze Stowarzyszenia Rzecznicy Nauki.

Więcej informacji na temat wydarzenia: www.innoshare.pl

 

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+