Najbliższy weekend diagnostyczno-rekrutacyjny: 26.05-27.05.2018. Dowiedz się więcej.

09.12.2016

Marcin Szala prelegentem na British Polish Investment Alliance

09.12.2016

Marcin Szala prelegentem na British Polish Investment Alliance

Marcin Szala, nasz wicedyrektor, miał  zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w konferencji zorganizowanej przez Klub Inwestora, działający przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Jako prelegent wziął udział w panelu dyskusyjnym “Polish & British higher education – comparison”, ramię w ramię z dr Tomaszem Berentem, Robertem Zakrzewskim oraz przedstawicielem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Dyskusja była moderowana przez studentów.

Konferencja odbyła się w ramach międzynarodowego projektu British Polish Investment Alliance.
Wydarzenie miało miejsce 9 grudnia 2016 w budynku Ambasady Wielkiej Brytanii w Warszawie.

Czekamy na kolejne!

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszipShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+