Już w październiku 2021 ruszają nasze Kursy Przygotowawcze w wersji online. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów w wieku 12- 15 lat. Prosimy o kontakt pod adresem: akademeia.prep.courses@akademeia.edu.pl

09.12.2016

Marcin Szala prelegentem na British Polish Investment Alliance

09.12.2016

Marcin Szala prelegentem na British Polish Investment Alliance

Marcin Szala, nasz wicedyrektor, miał  zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w konferencji zorganizowanej przez Klub Inwestora, działający przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Jako prelegent wziął udział w panelu dyskusyjnym “Polish & British higher education – comparison”, ramię w ramię z dr Tomaszem Berentem, Robertem Zakrzewskim oraz przedstawicielem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Dyskusja była moderowana przez studentów.

Konferencja odbyła się w ramach międzynarodowego projektu British Polish Investment Alliance.
Wydarzenie miało miejsce 9 grudnia 2016 w budynku Ambasady Wielkiej Brytanii w Warszawie.

Czekamy na kolejne!