Zapisz się już teraz na nasz czerwcony weekend rekrutacyjny online. Dowiedz się więcej!

05.03.2020

Mirka Olko zakwalifikowana do SPoKE 2020!

05.03.2020

Mirka Olko zakwalifikowana do SPoKE 2020!

Mirka Olko, uczennica Year 12, została zakwalifikowana do SPoKE 2020 Art Documentary Competition organizowanego przez St. Mary’s School Ascot. Jej dokument nosi nazwę “The black square: Layers”.

SPoKE to artystyczny konkurs filmowy organizowany przez Wydział Historii Sztuki w St Mary’s School Ascot i współfinansowany przez Art History Abroad, otwarty dla uczniów Year 11, 12 lub 13. Celem uczestników jest kreatywne połączenie elementów wizualnych i werbalnych w film dokumentalny i poparcie ich solidnymi badaniami akademickimi. Każde dzieło (malarstwo, rzeźba, rysunek, druk, multimedia, sztuka konceptualna lub performance, budownictwo) może zostać wybrane jako przedmiot filmu trwającego 5-7 minut.

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 10 marca.