Zapraszamy na Dzień Otwarty – 20 stycznia 2019 o godz. 14:00. Dowiedz się więcej

05.03.2017

Model United Nations 2017

05.03.2017

Model United Nations 2017

MUN (Model United Nations) to inicjatywa, która polega na symulacji obrad Organizacji Narodów Zjednoczonych (eng. United Nations).

Nasi uczniowie wezmą udział w dwóch zjazdach w tym roku: pod koniec marca w Warszawie (w The British School of Warsaw), oraz pod koniec kwietnia w sesji DamMUN w Amsterdamie. Symulacje są organizowane na różnych poziomach edukacji: licealnym (w Warszawie) oraz uniwersyteckim (w Amsterdame).

MUN – The British School of Warsaw: link
DamMUN w Amsterdamie: link