Zapraszamy na Dzień Otwarty – 20 stycznia 2019 o godz. 14:00. Dowiedz się więcej

28.03.2018

Nagrania w Teatrze Polskiego Radia

28.03.2018

Nagrania w Teatrze Polskiego Radia

W ramach zajęć wzbogacających, grupa uczniów wspólnie z nauczycielem, Robertem Czebotarem, udała się do Teatru Polskiego Radia.

Dzięki gościnności Dyrektora, Janusza Kukuły, nasi uczniowie mogli się zmierzyć się z zupełnie nowym dla nich zadaniem – nagraniem w profesjonalnym studio nagraniowym.

Zajęcia miały formę warsztatów z dubbingu. Oprócz tego ćwiczenia uwzględniały nagrania dźwięków, potrzebnych w postprodukcji.

Galeria zdjęć

Robert Czebotar – Director of Drama Program w naszym liceum. Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. Polski aktor teatralny i filmowy, a także kompozytor – pisze muzykę do sztuk teatralnych. W latach 1992 – 1999 pracował w Teatrze Polskim w Warszawie, a także w innych teatrach warszawskich. Obecnie, gościnnie, pracuje w Teatrze Narodowym. Współpracuje także z Teatrem Polskiego Radia.

Janusz Kukuła – reżyser i dyrektor Teatru Polskiego Radia (wywiad z Januszem Kukułą – Polskie Radio: link)