fbpx

Już w październiku 2021 ruszają nasze Kursy Przygotowawcze w wersji online. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów w wieku 12- 15 lat. Prosimy o kontakt pod adresem: akademeia.prep.courses@akademeia.edu.pl

Wróć
28.03.2018

Nagrania w Teatrze Polskiego Radia

28.03.2018

Nagrania w Teatrze Polskiego Radia

W ramach zajęć wzbogacających, grupa uczniów wspólnie z nauczycielem, Robertem Czebotarem, udała się do Teatru Polskiego Radia.

Dzięki gościnności Dyrektora, Janusza Kukuły, nasi uczniowie mogli się zmierzyć się z zupełnie nowym dla nich zadaniem – nagraniem w profesjonalnym studio nagraniowym.

Zajęcia miały formę warsztatów z dubbingu. Oprócz tego ćwiczenia uwzględniały nagrania dźwięków, potrzebnych w postprodukcji. 

Galeria zdjęć

Robert Czebotar – Director of Drama Program w naszym liceum. Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. Polski aktor teatralny i filmowy, a także kompozytor – pisze muzykę do sztuk teatralnych. W latach 1992 – 1999 pracował w Teatrze Polskim w Warszawie, a także w innych teatrach warszawskich. Obecnie, gościnnie, pracuje w Teatrze Narodowym. Współpracuje także z Teatrem Polskiego Radia.

Janusz Kukuła – reżyser i dyrektor Teatru Polskiego Radia (wywiad z Januszem Kukułą – Polskie Radio: link)

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+