Wspieramy zdolnych uczniów. Przyjmujemy zgłoszenia do Programu Stypendialnego. Dowiedz się więcej.

Nagroda Architektoniczna dla Akademeia High School

Nagroda Architektoniczna dla Akademeia High School

Budynek naszej szkoły został wyróżniony Nagrodą Architektoniczną Prezydenta m.st. Warszawy w kategorii Najlepszy Budynek Użyteczności Publicznej 2017.

W uzasadnieniu Jury czytamy:
“Obiekt nominowano   za oryginalną i spójną architekturę, a zarazem skromność środków wyrazu. Atrakcję stanowią tarasowe schody prowadzące do ogrodu na dachu. Budynek jest unikatowy, daleki od typowych rozwiązań dominujących w projektowaniu szkół publicznych.”

Autorzy: medusagroup, Przemo Łukasik, Łukasz Zagała

Współpraca: Beata Bańka, Mariusz Okrajek, Anna Pawełczyk, Jarosław Przybyłka, Michał Sokołowski, Mateusz Rymar, Konrad Basan, Piotr Dećko, Michał Laskowski

Inwestor: Tacit Investment