Zapisz się już teraz na nasz czerwcony weekend rekrutacyjny online. Dowiedz się więcej!

25.11.2019

Nasi uczniowie na IWG Christmas Holiday Bazaar

25.11.2019

Nasi uczniowie na IWG Christmas Holiday Bazaar

W miniony weekend uczniowie Akademeia High School sprzedawali produkty ekologiczne dla Stowarzyszenia „Dla Ziemi” na IWG Christmas Holiday Bazaar. Produkty zostały wykonane przez samotne mamy w ramach projektu „Art for Dignity”. Ponadto uczniowie i uczennice zorganizowali dwoje zajęć rękodzielniczych: dekorowanie aniołków z masy solnej oraz serca z piernika dla osób bezdomnych. Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na zakup ciepłych skarpet dla osób bezdomnych.

Uczniowie Akademeia High School na IWG Christmas Holiday Bazaar

• SHOM - Akademeia High School