Wróć
09.06.2023

Nasza szkoła została zaproszona do udziału w prestiżowym programie Instytutu Villars!

09.06.2023

Nasza szkoła została zaproszona do udziału w prestiżowym programie Instytutu Villars!

Ekscytujący news! Nasza szkoła została zaproszona do udziału w prestiżowym programie Instytutu Villars!

Z radością informujemy, że czworo wyjątkowych uczniów z naszej szkoły: Ketevan, Ales, Zuza i Ada, zostali wybrani do reprezentowania Akademeia High School na nadchodzącym Sympozjum Villars w czerwcu w Villarssur-Ollon w Szwajcarii!

Instytut Villars to fundacja non-profit zajmująca się promowaniem bioróżnorodności i zrównoważonego rozwoju. Położony w szwajcarskich Alpach, jest fantastyczną platformą i miejscem współpracy międzypokoleniowej poprzez różnorodne międzynarodowe projekty.

Nasi uczniowie uczestniczą obecnie w internetowym kursie przygotowującym do myślenia systemowego, zorganizowanym przez renomowany Minerva Project. Dzięki temu doświadczeniu będą w stanie sprostać skomplikowanym wyzwaniom z holistycznego punktu widzenia, co uczyni ich jeszcze bardziej wartościowymi uczestnikami Sympozjum.

Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji od naszych uczniów na temat tego niesamowitego doświadczenia!

calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +