Wróć
09.06.2023

Nowe wydanie magazynu Cogito z naszym uczniem

09.06.2023

Nowe wydanie magazynu Cogito z naszym uczniem

W najnowszym numerze magazynu COGITO możecie przeczytać artykuł z naszym uczniem Y13, Julkiem!

Julek dołączył do Akademei  w Y10 na stypendium akademickim i od tego czasu aktywnie angażuje się w różne aspekty życia naszej społeczności uczniowskiej.

W poniższym artykule dowiecie się, jak aplikowanie do Programu Stypendialnego Akademeia wpłynęło na jego lata licealne. Julek dzieli się również informacjami o swoich pasjach i zainteresowaniach, od Klubu Mathemagic po inżynierię kosmiczną!

Zapraszamy do zapoznania się z cyfrową wersją artykułu tutaj.

Więcej szczegółów o stypendiach znajdziecie tutaj: LINK

calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +