fbpx

Poznaj naszą szkołę na comiesięcznym Online Open Evening – zarejestruj się już teraz!

Wróć
06.09.2019

Obóz integracyjny 2019

06.09.2019

Obóz integracyjny 2019

W dniach 28-30 sierpnia nasi nowi uczniowie brali udział w obozie integracyjnym w Sierpcu.

Początek nowej szkoły wiąże się z ogromną ekscytacją, ale również z silnym stresem i emocjami. Dlatego też chcemy, aby nasi nowi uczniowie mieli okazję poznać bliżej pracowników szkoły i przede wszystkim – swoich nowych kolegów i koleżanki.

Dlatego też zorganizowaliśmy obóz integracyjny w Sierpcu, aby zapewnić naszym uczniom okazję do pierwszego spotkania z mentorami i uczestnictwa w warsztatach kreatywnych oraz innych aktywnościach integracyjnych.

Poniżej znajduje się krótka relacja z obozu.

 

Relacja z obozu integracyjnego

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+