Zapraszamy na Dzień Otwarty w sobotę 19 października o godz. 9:45! Zarejestruj się.

06.09.2019

Obóz integracyjny 2019

06.09.2019

Obóz integracyjny 2019

W dniach 28-30 sierpnia nasi nowi uczniowie brali udział w obozie integracyjnym w Sierpcu.

Początek nowej szkoły wiąże się z ogromną ekscytacją, ale również z silnym stresem i emocjami. Dlatego też chcemy, aby nasi nowi uczniowie mieli okazję poznać bliżej pracowników szkoły i przede wszystkim – swoich nowych kolegów i koleżanki.

Dlatego też zorganizowaliśmy obóz integracyjny w Sierpcu, aby zapewnić naszym uczniom okazję do pierwszego spotkania z mentorami i uczestnictwa w warsztatach kreatywnych oraz innych aktywnościach integracyjnych.

Poniżej znajduje się krótka relacja z obozu.

Relacja z obozu integracyjnego