Wróć
07.12.2022

Oferty z Uniwersytetu Cambridge

07.12.2022

Oferty z Uniwersytetu Cambridge

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że 6 na 6 uczniów naszego liceum, którzy zaaplikowali na Uniwersytet Cambridge, otrzymało swoje oferty.

Co to oznacza w praktyce? Wszyscy kandydaci wysyłają swoje aplikacje za pośrednictwem systemu UCAS. Następnie, wybrani uczniowie są zapraszani na tzw „interviews”, które najczęśniej przeprowadzane są na miejscu, w wybranym college’u. Kandydaci, którzy pomyślnie przejdą obydwa etapy rekrutacji otrzymują pozytywną odpowiedź ze strony uczelni oraz ofertę, którą muszą spełnić. W przypadku naszych uczniów, oferty określają jakie wyniki muszą osiągnąć na swoich egzaminach maturalnych by dołączyć do grona studentów.

Kierunki, na które aplikowali nasi uczniowie to:

  1. Mathematics
  2. Natural Sciences
  3. Education, English, Drama & the Arts
  4. Architecture
  5. Human, Social and Political Sciences
  6. History

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za wyniki na maturze!

calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +