Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą letnich kursów w Akademeia High School, otwartych dla wszystkich zainteresowanych. Zapisy trwają.

22.01.2019

Oferty z Uniwersytetu Cambridge

22.01.2019

Oferty z Uniwersytetu Cambridge

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że 6 na 6 uczniów naszego liceum, którzy zaaplikowali na Uniwersytet Cambridge, otrzymało swoje oferty.

Co to oznacza w praktyce? Wszyscy kandydaci wysyłają swoje aplikacje za pośrednictwem systemu UCAS. Następnie, wybrani uczniowie są zapraszani na tzw “interviews”, które najczęśniej przeprowadzane są na miejscu, w wybranym college’u. Kandydaci, którzy pomyślnie przejdą obydwa etapy rekrutacji otrzymują pozytywną odpowiedź ze strony uczelni oraz ofertę, którą muszą spełnić. W przypadku naszych uczniów, oferty określają jakie wyniki muszą osiągnąć na swoich egzaminach maturalnych by dołączyć do grona studentów.

Kierunki, na które aplikowali nasi uczniowie to:

1. Mathematics
  2. Natural Sciences
  3. Education, English, Drama & the Arts
  4. Architecture
  5. Human, Social and Political Sciences
  6. History

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za wyniki na maturze!