Najbliższy weekend diagnostyczno-rekrutacyjny: 26.05-27.05.2018. Dowiedz się więcej.

21.08.2017

Otwarcie Pawilonu Jazdów 3/7

21.08.2017

Otwarcie Pawilonu Jazdów 3/7

W sobotę 19 sierpnia 2017r. odbyła się wyjątkowa uroczystość – otwarcie i prezentacja pawilonu Jazdów 3/7, wieńczące warsztaty architektoniczne STORE Summer School.

Warsztaty zostały zorganizowane przez STORE Group oraz Stowarzyszenie Akademickiego Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.

Uczestnicy warsztatów, pod okiem tutorów z Wielkiej Brytanii, pracowali przez dwa tygodnie nad stworzeniem przestrzeni dla spotkań, integracji oraz wydarzeń otwartych dla społeczności skupionej na Osiedlu Jazdów.

Jesteśmy niezwykle dumni z naszych stypendystów, którzy w ramach zajęć dodatkowych, wzięli udział w tym projekcie.

• Foto by STORE

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszipShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+