Wróć
29.03.2023

Outstanding Pearson Learner Awards za najwyższe oceny w Polsce w International GCSE dla naszych uczniów

29.03.2023

Outstanding Pearson Learner Awards za najwyższe oceny w Polsce w International GCSE dla naszych uczniów

Sześciu uczniów Akademii otrzymało nagrody Outstanding Pearson Learner Awards za najwyższe oceny w Polsce w International GCSE, które wręczyła pani Nicola Fox, Regional Development Manager for Pearson & Edexcel Qualifications z siedzibą w Monachium.

Serdecznie gratulujemy następującym uczniom:

Adam – IGCSE Mathematics
Franciszek – język hiszpański IGCSE
Jagoda – biologia IGCSE, chemia IGCSE
Wiktoria – chemia IGCSE
Klara – język angielski IGCSE
Maria-Rossa – historia IGCSE

Co więcej, następujący czterej absolwenci (Class of 2022) uzyskali najwyższe oceny w Polsce w International A Levels:

Liubou – Biologia, Matematyka
Natalia – matematyka
Mateusz – biologia
Hanna – Ekonomia

Brawo!!! Jesteśmy z Was niezwykle dumni!

calendar clock conversation Group 4 Created with Sketch. Facebook Created with Sketch. i_icon Created with Sketch. 7z Created with Sketch. doc Created with Sketch. docx Created with Sketch. gif Created with Sketch. jpg Created with Sketch. odp Created with Sketch. ods Created with Sketch. odt Created with Sketch. pdf Created with Sketch. png Created with Sketch. ppt Created with Sketch. pptx Created with Sketch. icon_speaker Created with Sketch. txt Created with Sketch. icon_video_play Created with Sketch. xls Created with Sketch. zip Created with Sketch. picture Created with Sketch. Shape Created with Sketch. lightbulb line_more Created with Sketch. map Oval Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Group 7 Created with Sketch. Page 1 Created with Sketch. Twitter Created with Sketch. zoom_in Created with Sketch. zoom_plus Created with Sketch. +