fbpx

Poznaj naszą szkołę na comiesięcznym Online Open Evening – zarejestruj się już teraz!

Wróć
23.01.2021

Październikowe egzaminy AS i A Level – wyniki

23.01.2021

Październikowe egzaminy AS i A Level – wyniki

W październiku 2020 nasi uczniowie z Year 13 zdawali dodatkowe egzaminy AS oraz część egzaminów A Level. Niedawno otrzymaliśmy wyniki i jesteśmy bardzo podekscytowani wyjątkowymi osiągnięciami naszych uczniów! Oto kilka najważniejszych:

  • Z 215 prac egzaminacyjnych AS aż 27% uzyskało 100% punktów
  • Z 215 arkuszy AS aż 60% zostało ocenionych na ponad 90% punktów
  • 100% arkuszy uzyskało ocenę A*- A z egzaminów A Level z języka polskiego, rosyjskiego i niemieckiego
  • 100% ocen A z egzaminów z historii, biologii i chemii
  • 97% ocen A z egzaminów z fizyki
  • 84% ocen A z egzaminów z matematyki

Gratulacje!

Październikowe egzaminy AS i A Level – wyniki

calendarclockconversationGroup 4Facebooki_icon7zdocdocxgifjpgodpodsodtpdfpngpptpptxicon_speakertxticon_video_playxlszippictureShapelightbulbline_moremapOvalGroup 7Group 7Page 1Twitterzoom_inzoom_plus+