Ograniczona liczba miejsc na rok akademicki 2021/22 jest wciąż dostępna. Zainteresowanych prosimy o kontakt z działem Admissions.

23.11.2020

Pierwszy weekend rekrutacyjny online w tym roku szkolnym!

23.11.2020

Pierwszy weekend rekrutacyjny online w tym roku szkolnym!

Pierwszy weekend rekrutacyjny online w tym roku szkolnym już za nami! Tym razem gościliśmy kandydatów na Year 10 i Year 12. Nasi nauczyciele wygłosili trzy wykłady online poświęcone literaturze angielskiej (William Shakespeare i jego “Romeo i Julia”), naukom przyrodniczym (pigmenty naturalne) oraz ekonomii (historia pieniądza).

Kandydaci podeszli również zdalnie do testów z matematyki i języka angielskiego oraz odbyli indywidualne spotkania online z naszymi lektorami. Kolejny weekend rekrutacyjny odbędzie się w dniach 20-21 marca 2021 r. Dla kandydatów aplikujących na Y9 i Y12.

First online recruitment weekend this school!