Zapisz się już teraz na nasz czerwcony weekend rekrutacyjny online. Dowiedz się więcej!

Charytatywny Piknik Wielkanocny

Charytatywny Piknik Wielkanocny

Grupa 12 uczniów Akademeia High School, przy wsparciu gminy Konstancin i Hugonówki, zorganizowała wyjątkowy Piknik Wielkanocny, który odbył się w niedzielę 14 kwietnia 2019.

To był dzień pełen atrakcji, nie tylko dla najmłodszych: poszukiwanie wielkanocnego zajączka, wyścigi w workach, wyścigi z jajem, rozbijanie piniaty, mini zoo, malowanie twarzy. Zwieńczeniem całego wydarzenia były rodzinne warsztaty wielkanocne.

Wydarzenie miało charakter charytatywny. Wszystkie środki zebrane w trakcie pikniku zostały przeznaczone na pomoc rodzinom w potrzebie.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i wsparcie tej inicjatywy!

Galeria zdjęć