Zapraszamy do udziału w najbliższym weekendzie rekrutacyjnym dla Year 10, 29 lutego – 1 marca! Dowiedz się więcej.

Badanie wzroku dla dzieci uchodźców

Badanie wzroku dla dzieci uchodźców

Nasi uczniowie wciaż pomagają dzieciom uchodźców w ramach projektu “Akademeia High School for refugees’ children in Warsaw”. Największa polska sieć salonów optycznych Doktor Marchewka wspiera ten projekt, oferując za darmo badania wzroku oraz okulary dzieciom, które wzięły udział w naszych półkoloniach, oraz ich rodzeństwu!

W imieniu naszych uczniów oraz dzieci uchodźców chcielibyśmy podziękować salonowi optycznemu Doktor Marchewka za ten wspaniały gest!

Akademeia High School for refugees' children in Warsaw